Соломія Вітвіцька думає про дітей: ведуча показала, чим насправді зайнята після зізнання у новому романі

Знаменита українська телеведуча Соломія Вітвіцька показала, як проводить час разом з дітьми. Журналістка зробила важливий крок назустріч світу, який стає все кращим.

Доля Соломії Вітвіцької склалася найдивовижнішим чином. Телеведуча стала ледь не найулюбленішою журналісткою телеканалу “1+1”, кохання вона пережила з талановитим режисером Владом Кочатковим, але попри все так і не стала мамою, хоча її постійно оточують діти.

Окрім того, Соломія ще й неабияк проявляє увагу до дітлахів у звичайному житті. Вона приймає участь у великій кількості різноманітних благодійних ініціатив, і не приховує цього, а таким чином рекламує любов до волонтерства та альтруїзму.

Соломія Вітвіцька відвідала дітей у лікарні Охматдит

Наприклад, буквально нещодавно на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явилися свіжі кадри, на яких вона постала поруч з пацієнтами відомої Київської лікарні Охматдит, яка здебільшого займається онкологічними захворюваннями, але після 24 лютого прийняла у свої палати усіх маленьких пацієнтів, які вимагали догляду та операцій.

Соломія Вітвіцька відвідала дітей у лікарні Охматдит

Звичайно, у дану лікарню стікалися усі зірки, які намагалися не тільки допомогти їм морально побороти пережите, але й залучити усіх інших до благодійності та розповісти світу про те, що навіть найменші мають проходити через важкі речі, поки дорослі боряться.

Цікаво, що Соломія одразу ж приєдналася до волонтерів та почала допомагати усім, як тільки могла. У цьому питанні до неї приєднався колишній чоловік Влад, який на той момент і так намагався підтримувати екс-дружину. Молоді люди здебільшого займалися закупкою та транспортуванням.

І саме волонтерство привело Соломію до її нового кохання. Зараз вона зустрічається з захисником України, і навіть показала його публіці.

У зв’язку з цим в мережі розгорівся скандал: мовляв, Соломія почала зустрічатися з одруженим, але телеведуча одразу ж ці дані спростувала. Зараз закохані постійно знаходяться у розлуці, так як чоловік Соломія зайнятий боротьбою, вона ж в той час не тільки працює на телебаченні, але й продовжує свою волонтерську діяльність.

Схожі статті