Після переїзду до Англії Оля Фреймут показала дочку, про яку ніхто не знав: крім Злати і Євдокії, є Габріель

Як відомо, Ольга Фреймут є багатодітною матір'ю. В неї є доросла дочка Злата, яка вже давно навчається в Сполучених Штатах Америки, а також маленькі син та донечка від Володимира Локотка.

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут завжди була доволі відкритою зі своєю публікою на рахунок того, що стосується її сім’ї та особистого життя. Про те, що журналістка самостійно виховує Злату було відомо з самого початку. Так само згодом вона розповіла про те, хто батько дівчинки та чому не виховував свою спадкоємицю.

Пізніше у житті телеведучої з’явився коханий чоловік Володимирло Локотко, який став батьком ще двох дітей. І звичайно, тоді сім’я не підозрювала, що через декілька років буде вимушена евакуюватися закордон. В обидвох велика кількість друзів в Україні, робота, кар’єра та публіка, з якою вони все життя працювали.

Оля Фреймут вперше показала свою хрещену дочку

Виявляється, що так само позаду Ользі довелося залишити свою прекрасну похресницю, яка її дуже любить. Мова йде про дівчинку Габріель.

Оля Фреймут вперше показала свою хрещену дочку

Хрещена дочка телеведучої нещодавно засвітилася на виступі у місті Стрий, де заспівала на сцені. Фреймут похизувалася на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram перед підписниками своєю дочкою. Якщо зайти на акаунт дівчинки, помітно, що опис в неї ведеться латинськими літерами, а фотографій у стрічці зовсім мало. Тим не менш, вже у біо Габріель нагадує про свій зв’язок з Ольгою.

Нагадуємо, що днями стало відомо про велике придбання, яке здійснила Злата Мітчелл у Сполучених Штатах Америки. Дівчина придбала свою першу автівку, і до того ж доволі недешево, адже це позашляховик. Хоча дівчина здебільшого хизувалися на особистій сторінці перед друзями та знайомими, дану тему одразу ж підхопила преса, яка розкритикувала юну красуню за те, що вона виставляє на показ подібні покупки.

Тим часом у самої телеведучої також було чим зайнятися останнім часом, адже в пресі з’явилася фальшива новина про висловлювання телеведучої на рахунок останніх подій в країні, і вона була вимушена підійти до цього питання з юридичної точки зору та подати до суду за наклеп.

Схожі статті