Є і діти, і дружина: Дзідзьо показав сімейний знімок через 3 роки після гучного розлучення зі Славією

Знаменитий український виконавець Михайло Хома вразив мережу свіжими знімками, на яких показав сімейну ідилію. Що відбувається? Усі деталі в нашій статті.

Ще 3 роки тому дітям пройшов через складний період, який був обтяжений не тільки емоційним розлученням з Ярославою Притулою, але й розподілом майна та скандалом. Перед розлученням колишня дружина артиста розповіла пресі про всі проблеми, які в них були в шлюбі, що призвело до гучного конфлікту. Врешті-решт, їм вдалося його владнати, і навіть швидко розійтися.

Зараз Славія зізнається, що насправді з Михайлом до кінця не попрощалися, і він продовжує бути присутнім в її житті. Зокрема, вони можуть довго спілкуватися по телефону, а також обговорювати кар’єру артистки.

Дзідзьо показав кадри до анонсу його нової пісні

Михайло Хома пояснив, чому відмовився від образу Дзідзьо
Дзідзьо показав кадри до анонсу його нової пісні

Сам Михайло також активно займається ребрендингом свого образу на сцені, а також створює новий репертуар, який більше спирається на лірику та розкішний голос.

І варто відмітити, що чоловік розвивається попри шалену зайнятість і події в країні. Зокрема, нещодавно він опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram анонс нової пісні, до якої підібрав доволі цікаві кадри. На знімках постає жінка з двома дітьми, яка уособлює собою гармонійну сімʼю, тобто дружину і спадкоємців.

Цікаво, що сам Михайло ніколи сімейною людиною не був, постійно пропадав на гастролях та зйомках, з Ярославою так і не завів дітей. Свого часу дівчина скаржилася на те, що дуже хотіла народити малюка, так само, як і реалізуватися на сцені, але ні того, ні іншого не змогла зробити в шлюбі через небажання Михайла.

Дзідзьо показав кадри до анонсу його нової пісні

А от Олександр Пономарьов, з яким Михайло створив дану композицію, навпаки, прекрасно знає, що таке мати благовірну і виховувати разом з нею декількох дітей.

Спочатку зірка був одруженим з Оленою Мозговою, яка народила йому дочку, яка подарувала йому падчерку. Пізніше музикант зв’язав своє життя з Вікторією Мартинюк, яка також подарувала йому сина. Але хто знає, можливо Михайло вже встиг до чого досягти і на цьому поприщі?

Схожі статті