Настя Каменських показала величезний живіт і заінтригувала статтю майбутньої дитини: “Хлопчик чи дівчинка”

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу кадрами, на яких показала великий вагітний животик. Чи намагалася зірка таким чином щось сказати?

Відома українська співачка Настя Каменських вже неодноразово відповідала на питання стосовно імовірного поповнення в сім’ї. Зірка завжди говорить про те, що дуже б хотіла стати матір’ю, але не може наважитися на це. Мовляв, це залежить від волі господа.

При цьому зірка не розповідає, чи є в неї якісь проблеми зі здоров’ям, або ж кар’єра заважає подумати про своє продовження.

Настя Каменських заінтригувала кадрами з вагітним животом

Настя Каменських показала, як виглядає на пробіжці
Настя Каменських заінтригувала кадрами з вагітним животом

Тим не менш, Настя Каменських завжди активно спілкується з дітьми, показує їм свою любов, а на плітки щодо власного цікавого положення як правило реагує з позитивом та усмішкою.

Натомість тема майбутнього поповнення в сім’ї навіть часом з’являється на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, однак завдяки іншим фанатом.

Наприклад, днями Каменських оприлюднила відео шанувальниці, яка танцювала під її новий хіт з величезним животом та дочкою поруч.

Настя Каменських заінтригувала кадрами з вагітним животом. Скріншот особистої сторінки зірки

Нагадуємо, що днями Настю Каменських та Потапа розкритикували за їхню нову композицію. Артистка заспівала іспанською про молоко, що викликало шквал хейту. Тим не менш, Олексій дає зрозуміти, що нібито будь-яка активність під публікаціями співачки дає позитивний результат, так як зараз вона активно намагаються просуватися іспаномовними платформами.

Сама ж Настя Каменських більшу частину часу проводить за кордоном. Артистка з’являється то на червоних доріжках, то світиться разом з іспанськими зірками. Усе лише для того, щоб закріпитися у латиноамериканському шоу-бізнесі.

У зв’язку з цим також з’являлися чутки про те, що Потап та Настя Каменських нібито розлучилися, адже вони постійно знаходяться в розлуці. Однак обидва неодноразово спростовувала дані плітки.

Схожі статті