Носить рожеве і фотографується в квітах: як зараз виглядає готесса Женька зі “Сватів” – фото Анни Кошмал

Знаменита українська акторка Анна Кошмал багато років тому прославилася завдяки своїй ролі Жені у серіалі "Свати". Як зараз виглядає зірка вітчизняного телебачення?

Двері до популярності для Анни Кошман відкрилися, коли вона знялася у популярному комедійному серіалі “Свати”. Вона виконала роль онучки Жені, яка одягалася в усе чорне та не сприймала нічого дівочого. При цьому героїня була стійкою, сміливою, могла постояти за себе та одразу ж привернула увагу глядачів власною харизмою.

Можна сказати, що її героїня повторила успіх Даші Васнєцоввої, яку також любили саме за це. Однак, часи даного серіалу відійшли в минуле, і хоча є велика кількість шанувальників, які постійно переглядають ситком, самі актори вже залишили його в минулому і навіть встигли розсваритися після 24 лютого, адже старше покоління, попри те, що знімалося в Україні, не підтримало її.

Зірка серіалу “Свати” Анна Кошмал показала, як виглядає зараз

Анна Кошмал
Зірка серіалу Свати Анна Кошмал показала, як виглядає зараз

В реальному житті Анна мало змінилася. Однак, вона є протилежністю своєї героїні: носить світлі кольори, обожнює рожева, має русяве волосся, інколи фарбується у білявку.

При цьому, вона достатньо активна в інформаційному полі, веде особистий блог в соціальній мережі Instagram, а також висловлюється на рахунок подій в Україні, а також поведінки своїх старших колег. Дійшло навіть до конфлікту: її колишні партнери по знімальному майданчику зовсім не очікували, що Кошмал піде проти них.

Поки що яскравих ролей у акторки немає. Варто відзначити, що це доволі популярна проблема, коли серіал закривається, і актори стають ледь не залежними від цієї ролі, яка принесла їм популярність.

Переплюнути цей успіх надзвичайно важко, а тому більша частина акторів, як правило не може перейти на наступний етап, і все ж таки застрягає у минулому образі. Втім, у Анни попереду все життя, і немає сумнівів, що вона зі своїм талантом таки зможе прорватися вперед, маючи настільки неймовірний старт.

Схожі статті