Леся Нікітюк виходить заміж? Ведуча показалася у білій шовковій сукні та переплюнула наречену Дорофєєву

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк опублікувала свіже фото, на якому постала в неочікуваному образі. Зірка продовжує розквітати на очах.

Леся Нікітюк обожнює жартувати на рахунок того, що ніхто не хоче брати її заміж, хоча ні для кого не секрет, що зірка залишається ледь не найбажанішою нареченою на даний момент. За 15 років активної роботи на телебаченні і без того вродлива Леся зуміла перетворитися на справжню красуню, яка кожного дня підкорює все більше сердець.

Леся Нікітюк вразила своїм образом нареченої у сукні з шовку

Леся Нікітюк вразила розкішним перевтіленням для зйомки
Леся Нікітюк вразила своїм образом нареченої у сукні з шовку

І безумовно зірка постійно експериментує з образами, які згодом з’являються на телебаченні. Нікітюк то фарбувала волосся в рожевий, то у русявий. Спочатку віддавала перевагу спортивному одягу, потім перейшла на більш елегантний стиль.

Зараз же телеведуча може переплюнути навіть таких красунь як Настя Каменських та Надя Дорофєєва. Наприклад, нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіже фото, на якому постала у білій шовковій сукні, яка дуже нагадує весільну.

У цьому питанні Лесі навіть не довелося чекати на торжество, щоб переплюнути Надю, яка рік тому побралася з Михайлом Кацуріним. Тоді артистку сильно розкритикували за обрану нею сукню у вінтажному стилі, яка, як жартували, нагадувала ганчірку з бабусиної скрині.

Примітно, що розкіш хоча і ніколи не виходить із моди, все ж таки весільна тема набуває все більш елегантного вигляду. І зараз на платформах здебільшого високо оцінюються образи, які вигідно підкреслюють фігуру нареченої, але не обтяжують її зовнішній вигляд.

Леся Нікітюк вразила своїм образом нареченої у сукні з шовку. Скріншот особистої сторінки зірки

На жаль, реакцію публіки побачити неможливо, адже Леся зробила неповноцінну публікацію, а лише stories, який не дозволяє коментувати кадр. Але немає жодних сумнівів, що підписникам дуже сподобалася фотографія, яку опублікувала Нікітюк.

Схожі статті