6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.

На даний момент Григорій Решетнік офіційно є багатодітним батьком. Разом з дружиною Христиною він виховує аж трьох маленьких синів. І хоча здавалося б це неймовірно важко фізично та фінансово, подружжя активно говорить про поповнення в сім’ї: вони готові як до народження рідних дітей, так і взяти діток з дитбудинку.

Хто забирає всі гроші у Григорія Решетніка
Григорій Решетнік показав, як допомагає сину проходити лікування

За словами зіркової пари, вони вже обговорювали це зі своїми спадкоємцями і підготували хлопчиків до того, що в їхній родині можуть з’явитися ще діти. Ба більше, Григорій та Христина зізнаються, що можуть забрати братиків чи сестричок, тобто одразу декількох малюків.

Григорій Решетнік показав, як допомагає сину проходити лікування

І хоча Григорія багато за що критикують в мережі, на рахунок батьківства йому хейту ніколи не дістається, адже він є уособленням зразкового сім’янина та тата.

Наприклад, нещодавно він опублікував свіжі кадри, на яких показав, як підтримує свого шестирічного сина, що вперше сів у стоматологічне крісло. Поки лікар проводив маніпуляції, батько тримав його за руку, пестив його долоню, і також спокійно говорив, щоб заспокоїти дитину. Хоча в цей час дивився у телевізор, що також його неабияк відволікало від процедур.

Григорій Решетнік показав, як допомагає сину проходити лікування. Скріншоти особистої сторінки зірки

Нагадуємо, що декілька місяців тому Григорія активно критикували за його участь на розкішному весіллі, де він працював ведучим. Згодом стало відомо, що імовірно гроші замовників були зароблені незаконним способом, що наробило чимало шуму в Україні.

Григорій відмовився виправдовуватися чи вибачатися, заявивши, що він не може знати про джерела доходів у кожного замовника, і це майже неможливо. Примітно, що раніше концерти для телеведучого організовувала Христина, але як зараз все відбувається достеменно невідомо, адже дівчина займається вихованням аж трьох дітей.

Схожі статті