Макіяж і укладка зробили з Наталією Сумською диво: перевтілення таке, що молодша сестра стоїть в сторонці

Знаменита українська акторка Наталія Сумська показала свій новий образ та підкорила усю мережу вродою. Як зараз виглядає знаменитість? Детальніше в статті.

Обидві сестри Сумські завжди користувалися неабиякою популярністю серед чоловіків, адже свого часу стали еталоном вроди для них. Втім, думки чоловічої аудиторії на цей рахунок завжди різнилися: комусь більше подобалася світловолоса Ольга В’ячеславівна, а комусь була до вподоби брюнетка Наталія.

Часи ідуть, але Наталія та Ольга досі залишаються легендами. В них вже виросли власні дочки, і у цьому питанні їм не вдалося переплюнути своїх мам.

Наталія Сумська показала, як виглядає з макіяжем та укладанням

Втім, сестер досі порівнюють між собою, і придивляються, кому вдається краще зберігати свою молодість, красу, а також енергетику.

Ольга В’ячеславівна зазвичай постійно виходить на зв’язок з мінімальним макіяжем, а також зачіскою на голові. Наталія Сумська має більш аскетичний образ життя, а тому наводить красу лише на свята чи спеціальні події. І тим не менш, кожного разу це великий подарунок для фанатів.

Наталія Сумська в стильних легінсах і жовтій блузі перевершила сестру
Наталія Сумська показала, як виглядає з макіяжем та укладанням

Примітно, що обидві активно грають у театрах, а тому їм доводиться наносити щільний шар гриму постійно. Це могло зіграти свою роль та вплинути на небажання Наталії постійно наносити макіяж.

Варто відзначити, що і Ольга все частіше береться знімати себе абсолютно без косметики, але це нове явище в її кар’єрі.

І все ж таки, коли Наталія вирішує навести красу, то одразу ж пере втілюється в елегантну даму з вишуканим смаком. Як правило Наталія використовує темні кольори для того, щоб підкреслити свої губи та очі, збирає волосся заду, надягає доволі масивні сережки та каблучки.

А от сукні чи костюми вона завжди підбирає закритого типу та вільного розміру, щоб не обтяжувати свою фігуру та постати у такому собі розслабленому образі. Варто відмітити, що Наталія Сумська обожнює костюми-двійки на відміну від своєї сестри, яка не одягає їх майже ніколи.

Схожі статті