Хіменес-Браво засвітився під час поцілунків з іншою, поки його обраниця за кордоном: “Хто ж тут встоїть”

Знаменитий український шеф-кухар колумбійського походження Ектор Хіменес-Браво останнім часом все менше говорить про особисте життя, і лише нещодавно заінтригував публіку новиною.

Так, 3 роки тому Ектор активно розповідав публіці про те, що в його житті з’явилася нова жінка. Мова йшла про молоду дівчину з темним волоссям, але її особистість зірка навідріз відмовлявся розкривати. Мовляв, боявся, що публічність зіпсує їхню історію кохання, як це з ним вже бувало. Не можна сказати, що публіка поставилася до цієї заяви з довірою. Адже навколо зірки ходить багато різних чуток.

А після 24 лютого Ектор взагалі почав все менше і менше говорити про свою обраницю.

Ектор Хіменес-Браво сходив на зустріч з глядачкою

Ектор Хіменес-Браво показав, яким він буде у ролі батька
Ектор Хіменес-Браво сходив на зустріч з глядачкою

За офіційною версією, з тих пір вона знаходиться за кордоном, і деякий час навіть піклувалася про собаку кулінара. Він тим часом багато подорожував, брав активну участь у благодійних ініціатива, а зараз здебільшого зайнятий на зйомках та у ресторанах.

Нещодавно на телеканалі СТБ відбувся конкурс, винагородою якого для переможця стала зустріч з двома шефами — Ектором та Володимиром Ярославським.

Зустріч вийшла по дійсному теплою, адже колумбієць не тільки пригостив гостю смачненьким, але і ще добряче поцілував її в щоку, обійняв, і в цілому оточував увагою.

Ектор Хіменес-Браво сходив на зустріч з глядачкою

Володимир у кадрі з’являвся набагато рідше, хоча був так само активним і не залишав героїню нашої статті без уваги.

Якщо дівчина зірки досі не повернулася з закордону, то в неї з’явиться доволі раціональна причина це зробити як найскоріше, адже Ектор без уваги жінок не залишається, і сам по собі втілює галантність, ніжністю та впевненість.

Нагадуємо, що раніше зірка також розповідав про свої стосунки з дівчиною з Канади Керолайн та українкою Ганною. В обидвох випадках закоханим не судилося бути разом, і якщо іноземка просто не захотіла приїжджати до України, то з українкою все було набагато складніше і вплинула популярність знаменитості.

Схожі статті