Зробила пластику? Аліна Гросу засвітила зміни на носі: як він виглядав раніше та як зараз (ФОТО)

Аліну Гросу неодноразово підозрювали у тому, що вона зробила пластику після того, як повернулася з навчання у Москві. Але співачка стояла на своєму.

Аліна неодноразово наголошувала, що її ніс залишився такої самої форми, і так само занадто короткий для її форми обличчя. Так би мовити, по-свійські Гросу намагалася пояснити, що її обличчя не ідеальне, але вона вміє з ним працювати, а тому підозри у пластиці просто недоречні.

Тим не менш, подібні коментарі все одно продовжують з’являтися, хоча минають роки, а Гросу залишається такою самою.Втім, бувають ситуації, коли виявляється, що насправді шанувальники мали рацію, і самого початку знали правду про кумира, яку він в свою чергу заперечував.

Аліна Гросу спростувала чутки про пластичні операції та показала ніс зблизька

Аліна Гросу в кліпі Бджілка
Аліна Гросу спростувала чутки про пластичні операції та показала ніс зблизька

Чи відноситься до цієї категорії Аліна Гросу, знає лише вона. І все ж таки нещодавно вона опублікувала свіже відео, в якому презентувала власну нову композицію, і засвітила доволі нові для її обличчя пропорції.

Аліна Гросу поділилася подробицями особистого життя після розлучення
Аліна Гросу спростувала чутки про пластичні операції та показала ніс зблизька

Ніс став помітно вузьким, а коли вона піднімала голову догори, також можна було побачити диспропорцію. Але насправді відповідь на це може бути доволі простою: співачка бо використовувала спеціальні фільтри, що змінили її вигляд, і не змогли підлаштуватися правильним чином для деяких ракурсів, або ж співачка вручну змінила формат відео, зробивши його більш вузьким.

Що б там не було, але реальне життя та соціальні мережі — дві різні речі, і кардинально. Звична справа, коли знаменитість підозрюють у ряді пластичних операцій, а згодом виявляється, що в житті артистка і не змінювалася, а просто занадто захопилася чи то фотошопом, чи то використанням вищевказаних фільтрів.

Для фанатів це може стати лише зайвим нагадуванням про те, що зловживати подібними бенефітами від соцмереж не варто.

Схожі статті

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.