Важкий чоловічий погляд, модна стрижка і одяг люкс: як виглядає син Потапа – “За словом у кишеню не лізе”

Відомий український продюсер Потап має лише одного сина, але заради нього він готовий на все. Хлопчик одразу ж отримав велику порцію слави, тільки-но з'явився на світ.

Напевно, важко знайти дитину українських зірок, яка б була настільки відомою, попри те, що жодного відношення до шоу-бізнесу взагалі немає. Але варто відмітити, що для цього Ірина Горова, матір хлопчика, зробила все необхідне. Адже він постійно її супроводжує на різноманітні заходи, світиться на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, і також стає героєм її інтерв’ю, які вона дає часто.

Ірина Горова показала, як виглядає її син від Потапа

Ексдружина Потапа Ірина Горова розповіла про характер свого сина
Ірина Горова показала, як виглядає її син від Потапа

Саме заради нього екс-подружжя свого часу зберегло максимально хороші стосунки, і зробила його дитинство гармонійним та наповненим щастям. Олексій багато днів проводив лише у оточенні свого спадкоємця, не дозволяючи втручатись у цей простір ні колишній обраниці, ні Насті Каменських.

Так само Андрій в усіх своїх коментарях пресі намагався максимально розмита говорити про свого батька, стосунки батьків, відносини зі своєю мачухою. Але зараз він вже набагато сміливіший навіть на камеру. Не так давно Ірина публікувала відео, на якому показала, як хлопець підколов Лесю Нікітюк, і там, розгубившись, просто підіграла.

У зв’язку з цим Ірина нещодавно показала свого сина, який вже перетворився на юнака з модною зачіскою, як у корейських акторів в до рамах, важким чоловічим поглядом, завидним зростом та якісним одягом.

Також продюсерка відзначила хороше почуття гумору у Андрія, але ця його риса була помітна з самого дитинства, коли він спілкувався з батьками на камеру, адже хлопчик у цьому питанні ніколи не стримував себе.

Нагадуємо, що не так давно Андрій самостійно відповів на питання журналістів стосовно погіршення його стосунків з батьком. За його словами, насправді нічого такого немає, і вони добре спілкуються як і раніше. Втім, глядачі підозрюють, що це все ж таки може бути неправдою.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.