Виросла точною копією своєї мами: дочка Олі Полякової і Вадима Буряковського одягла культову сукню співачки

Старша донька Олі Полякової взяла участь у цікавому експерименті, де повністю перетворилася на свою зіркову маму. Макіяж, перука та сукня зробили свою справу.

На відміну від молодшої сестри Аліси, яка уникає публічності, Маша Полякова постійно з’являється в мікроблозі знаменитої мами. У коментарі під спільними фото часто пишуть, що співачка та її старша дочка дуже схожі зовні, хоч, на перший погляд це зовсім непомітно. Оля – блондинка, а Маша шатенка з вогненно-червоним відтінком волосся, проте якщо дівчині одягнути перуку і зробити відповідний макіяж, то вона стане просто копією мами.

Маша Полякова точнісінько повторила образ мами

Так, напередодні 19-річна Маша Полякова погодилася взяти участь в оригінальному експерименті разом із популярним стилістом та візажистом Єгором Андрюшиним, мета якого було перевтілення в Олю Полякову. Результатом молоді люди відразу поділилися в Instagram. На перших кадрах дочка Полякової з’явилася абсолютно без макіяжу у власному одязі. За кілька хвилин на екрані з’явилася Оля Полякова. Для цього знадобилася біла перука, відповідний макіяж та культова сукня мами з рожевого латексу.

Мережа розірвала від коментарів:

“Дуже схожі. Пару разів передивилася. На Єгора приємно дивуватися. Маша кривляється і рот відкриває, якось шкода дівчинку, бо вона думає що це красиво) Макіяж супер. Браво. Єгор душечка”, “Афігеть дуже схожі ти класна”, “Ого як схоже! Зірка”, – писали шанувальники.

Про те, як відбувалося саме перетворення, можна побачити поетапно на сторінці Єгора Андрюшина. Спочатку візажист завдав тону з легкою засмагою, як у Олі Полякової, підкреслив вилиці, навів стрілки і трохи збільшив губи. На завершення одягнув на Марію білу перуку.

Вийшла повна копія Полякової. А що ви скажете з цього приводу?

Схожі статті