36-річна Настя Каменських прокоментувала чутки про роман з молодим співаком: “У нас стосунки з Островським”

Знаменита українська співачка Настя Каменських вперше прокоментувала роман з молодим співаком та актором. Чи дійсно у артистки є стосунки з іншим?

Днями Настя Каменських презентувала свою нову іспаномовну пісню, а також показала на неї кліп. Зокрема, глядачі одразу ж звернули свою увагу на її роботу з молодим актором, який виконав головну роль у роботі і став молочником.

Настя Каменських прокоментувала чутки про її новий роман

Настя Каменських стала гостею популярного американського шоу
Настя Каменських прокоментувала чутки про її новий роман

В мережі одразу ж розповзлися чутки про те, що імовірно молода людина може мати любовний зв’язок з артисткою. Настя Каменських дала ексклюзивний коментар, в якому пояснила, чи дійсно їх щось пов’язує з паном Островським.

“Враховуючи кількість пліток про наше розлучення з чоловіком (Потапом — прим. ред.), я вже давно зрозуміла, що людям з боку все видніше. Тож нехай експерти і дадуть відповідь на питання, чи є у нас стосунки з Островським”, — жартівливо відповіла виконавиця.

При цьому зірка доволі охоче висловилася на рахунок талантів свого партнера по відеороботі і зізналася, що Островського вони обрали саме тому, що він дуже харизматичний та добре працює в кадрі, багато імпровізуючи та подаючи ідеї для режисера. Тож Настя Каменських залишилася задоволеною співпрацею з молодим колегою.

Нагадуємо, що 2 роки тому в мережі вперше з’явилися чутки про розлучення Насті Каменських та Потапа. Здебільшого вони поширилися через дивну поведінку пари: вони мало взаємодіяли в соціальних мережах, наче спеціально уникали ситуації, де журналісти їх можуть зустріти разом, а також регулярно знаходилися в розлуці.

Настя та Потап неодноразово давали коментарі на цей рахунок і спростовували чутки про розлучення. Втім, користувачі ставляться до цього скептично, і вважають, що все ж таки в шлюбі не все гаразд. Зокрема з’явилися плітки про роман Потапа з кращою подругою Насті Анною Андрійчук. Так само поговорюють, що Каменських має в Іспанії коханця.

Зокрема, Богдан Беспалов повідомляв, що артистка навіть шукає собі новий продюсерський центр. Однак останній кліп Насті доводить, що їхня співпраця з Олексієм ще досі міцна та плідна.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?