Оля у Лондоні, Маша у Києві: Єфросиніна і Полякова показали, як хизуються в модних вбраннях по вулиці

Близькі подруги Оля Полякова та Маша Єфросиніна опублікували відео та фото з прогулянки у дуже стильних повсякденних образах із Лондона та Києва. Чий образ крутіший?

Співачка Оля Полякова та ведуча Маша Єфросиніна майже одночасно виїхали за кордон – одна спочатку до Франції, а потім до Великобританії, друга до Іспанії. Обидві діляться ексклюзивним контентом, де докладно розповідають, як проводили час.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна
Оля Полякова та Маша Єфросиніна

Наприклад, Ольга Полякова відвідала свою маму та молодшу дочку Алісу, які живуть у Лондоні. Маша Єфросиніна зустрілася у Мадриді з 20-річною донькою Наною, з якою провела дуже продуктивний та насичений день і потім повернулася до України.

Трохи пізніше в мікроблозі Єфросиноної з’явилося відео, на якому зображено її прогулянку Києвом. У кадрі Марія з’явилася у стильних прямих штанах білого кольору, які доповнила укороченою об’ємною курткою із рудої замші. Доповнили образ оригінальні сонцезахисні окуляри у світлій пластиковій оправі та напівпрозорим склом. Завершенням аутфіту стало гарне укладання та макіяж.

У свою чергу її подруга Оля Полякова оприлюднила знімки зі своєї прогулянки Лондоном. У кадрі співачка з’явилася в чорному трикотажному костюмі, що складався з розкльошених до низу штанів та облягаючого топу. Доповнили образ білий двобортний жакет із золотистими гудзиками та кросівки в тон. Завершенням образу стали аксесуари у вигляді невеликого берета та чорних сонцезахисних окулярів. Яскравою деталлю, яка дуже освіжила look, стала блакитна сумка від дорогого французького бренду. Завершили аутфіт Полякової красива зачіска із голлівудськими кучерями.

У коментарі до образів Маші та Олі, як завжди, було багато компліментів. А що ви скажете з цього приводу? Чий образ вразив більше?

Схожі статті