Гордон зробив випад у бік Пугачової і одразу отримав відповідь від Галкіна: вступився за дружину публічно

Дмитро Гордон зробив випад у бік Алли Борисівни Пугачової і одразу отримав відповідь від Максима Галкіна. Що відомий гуморист сказав журналісту?

Як відомо, Максим Галкін підтримав Україну ще 24 лютого, після чого був вимушений перебратися до Ізраїлю. Всім я насправді не збиралася переїжджати, але доля розпорядилася іншим чином. Врешті-решт, довелося залишатися за кордоном.

Алла Борисівна тривалий час не коментувала свою позицію, але пізніше родина дала зрозуміти: Максим Галкін висловився за всіх. Хоча в пресі часто з’являються новини про те, що у гумористи нібито справи погані, насправді він постійно гастролює і майже не буває вдома. Так само сім’ї вдалося зберегти свій замок попри чутки щодо його продажу.

Дмитро Гордон зробив випад у бік Пугачової і одразу отримав відповідь від Галкіна

Галкін оприлюднив рідкісне фото 74-річної дружини. Як зараз виглядає Алла Пугачова
Дмитро Гордон негативно висловився про відому співачку і отримав відповідь

А нещодавно Дмитро Гордон зробив випадку сторону Примадонни, хоча здавалося раніше неодноразово добре про неї відгукувався.

Журналіст опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram коротке відео із нарізкою цікавих моментів з інтерв’ю. Разом із гостем вони обговорювали різних зірок, зокрема Аллу Пугачову. На відео Дмитро сказав:

“До недавнього часу добре ставився до Алли Борисівни, а зараз – негативно”

На такі слова вже відреагував Максим Галкін. Він написав коментар українською мовою.

Дмитро Гордон негативно висловився про відому співачку і отримав відповідь

Нагадуємо, що Максим Галкін неодноразово отримував серйозний тиск від публіки та влади на рахунок своєї позиції, але активно продовжував підтримувати Україну, а також перехід нації на українську мову.

Алла Пугачова тим часом навіть встигла з’їздити до Росії декілька разів та засвітитися там. Попри найрізноманітніші чутки її поїздки пройшли досить спокійно, а співачці вдалося владнати всі питання майнового та фінансового характеру, хоча публіка очікувала зовсім інших результатів, і не вважала, що співачці вдасться пройти це так легко.

Схожі статті

Забрав доньку у матері-москвички в іншу країну: Мурат Налчаджиоглу залишив колишню Ані Лорак на самоті

Колишній чоловік Ані Лорак турецький підприємець Мурат Налчаджиоглу показав, як разом із 13-річною дочкою відпочиває на батьківщині у Туреччині. Компанію їм склала його нова кохана.