Як виглядає майбутній зять сімʼї Софії Ротару: цього разу настільки гарний і мужній, наче з самого Голлівуду

Як виглядає майбутній зять сімейства Софії Ротару? Онуки артистки не поспішають пов'язувати своє життя з кимось, але Соня вже показала претендента на її руку.

Відома українська співачка Софія Михайлівна Ротару завжди говорила про те, що надзвичайно цінує свою родину, має в пріоритеті сімейні цінності і не поспішає видавати свою онучку Соню заміж.

Примітно, що син артистки Руслан Євдокименко свого часу також довго не одружувався, але коли знайшов ту саму, одразу розповів її під вінець, і досі щасливий у шлюбі. Саме в ньому і народилося двоє онуків артистки.

Онучка Софії Ротару показала, як виглядає її новий коханий

Онучка Ротару Соня Євдокименко відгуляла пишне весілля за кордоном
Онучка Софії Ротару показала, як виглядає її новий коханий

Соня росла і навчалася не в Україні. Дівчина отримала блискучу освіту, пізніше перебралася з Великобританії до Сполучених Штатів Америки. На той момент в неї вже був позаду роман з французом, але в Америці розпочалася нова любовна історія, яку постійно обговорювали в пресі — кохання з мільйонером Денисом Жадановим.

При цьому дівчина не повідомила, коли розсталася з обранцем, і тривалий час це залишалося секретом, аж допоки дівчина не наважилася представити публіці свого нового коханого. Судячи з усього, це могло тривати рік, і півтора, зважаючи на те, що вона дуже давно не показувала Дениса.

22-річна онука Софії Ротару вперше показала свого нового бойфренда
22-річна онука Софії Ротару вперше показала свого нового бойфренда

І варто відмітити, що її новий хлопець набагато красивіший за попередніх, має дуже привабливу зовнішність, стиль, і схожий на голлівудського актора.

Подробиць їхнього роману немає. Однак, пресі вже цікаво, чи є імовірність, що незабаром до сімейства Софії Ротару приєднається.

Нагадуємо, що в Україні що я не була вже 3 роки. Востаннє, вона приїжджала 2021-го, і мала намір ще навістити свою бабусю, втім, все пішло не за планом. За неофіційними даними, родина зустрічалася в Італії, де співачка нібито придбала будинок, але жодних підтверджень цьому не було. Хіба що Соня засвітилася в Європі.

Її рідний брат Анатолій на даний момент а також знаходиться у Європі, постійно змінюючи своє місцезнаходження. Як чоловіку вдалося втекти невідомо.

Схожі статті