Анатолій Анатоліч вже давно відомий в українському шоу-бізнесі, як багатодітний батько. Його дружина Юла у вельми короткий проміжок часу народила йому аж трьох дітей. Це вже не кажучи про його родині зв’язки з іншими зірками.
Ще 3 роки тому на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’являлися здебільшого публікації пов’язані або з його роботою, або з сім’єю. Публіка обожнює спостерігати за чужим життям, особливо, коли воно наповнене різноманітними подіями. А з дітьми ніколи не буває сумно, тим паче з маленькими. Усі троє завжди брали участь у зйомках і звикли працювати з камерою з самого дитинства.
Анатолій Анатоліч став хрещеним батьком дочки Лілії Ребрик
![Анатолій Анатоліч розповів про зміни у стосунках з дружиною](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/07/image-1-2.jpg)
Тому вибір Лілія Ребрик, яка народила буквально нещодавно зрозумілий: Анатолій Анатоліч досвідчений батько, і мало того її хороший друг. Ведучі багато років працювали разом на телебаченні, а також на корпоративах, і мають налагоджений зв’язок. Нещодавно Лілія опублікувала у своєму блозі свіжі кадри з хрестин Аделіни та показала кумів.
![Лілія Ребрик показала хрестини своєї молодшої доньки](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/05/image-83.png)
Нагадуємо, що маленька Адель народилася трохи більше місяця тому. Новина про вагітність Лілія Ребрик наробила чимало шуму. Неочікувано телеведучу почали критикувати за те, що вона наважилася на це у такий непростий час. Також її намагалися звинувачувати у тому, що нібито Лілія спеціально завагітніла, щоб її чоловік не захищав батьківщину, а також мав можливість виїхати.
На захист телеведучої встали її колеги, зокрема і Анатолій Анатоліч, який сам має багатодітний статус. А зараз Аделіна отримала захисника у його особі, що не дивно.
Сам Анатолій Анатоліч увесь цей час активно займався і благодійною діяльністю, і інформаційною боротьбою і засвітився за кордоном. І хоча ведучий підтримує мовне питання, сам же потрапив у скандал через російську мову на корпоративі.