Багатодітний Анатолій Анатоліч не став зупинятися і став батьком ще раз: матір дівчинки – відома телеведуча

Знаменитий український телеведучий Анатолій Анатоліч повідомив про зміни у його сім'ї. Не так давно на світ з'явилася прекрасна дівчинка, яка стала відрадою для зірки.

Анатолій Анатоліч вже давно відомий в українському шоу-бізнесі, як багатодітний батько. Його дружина Юла у вельми короткий проміжок часу народила йому аж трьох дітей. Це вже не кажучи про його родині зв’язки з іншими зірками.

Ще 3 роки тому на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’являлися здебільшого публікації пов’язані або з його роботою, або з сім’єю. Публіка обожнює спостерігати за чужим життям, особливо, коли воно наповнене різноманітними подіями. А з дітьми ніколи не буває сумно, тим паче з маленькими. Усі троє завжди брали участь у зйомках і звикли працювати з камерою з самого дитинства.

Анатолій Анатоліч став хрещеним батьком дочки Лілії Ребрик

Анатолій Анатоліч розповів про зміни у стосунках з дружиною
Анатолій Анатоліч став хрещеним батьком дочки Лілії Ребрик

Тому вибір Лілія Ребрик, яка народила буквально нещодавно зрозумілий: Анатолій Анатоліч досвідчений батько, і мало того її хороший друг. Ведучі багато років працювали разом на телебаченні, а також на корпоративах, і мають налагоджений зв’язок. Нещодавно Лілія опублікувала у своєму блозі свіжі кадри з хрестин Аделіни та показала кумів.

Лілія Ребрик показала хрестини своєї молодшої доньки
Лілія Ребрик показала хрестини своєї молодшої доньки

Нагадуємо, що маленька Адель народилася трохи більше місяця тому. Новина про вагітність Лілія Ребрик наробила чимало шуму. Неочікувано телеведучу почали критикувати за те, що вона наважилася на це у такий непростий час. Також її намагалися звинувачувати у тому, що нібито Лілія спеціально завагітніла, щоб її чоловік не захищав батьківщину, а також мав можливість виїхати.

На захист телеведучої встали її колеги, зокрема і Анатолій Анатоліч, який сам має багатодітний статус. А зараз Аделіна отримала захисника у його особі, що не дивно.

Сам Анатолій Анатоліч увесь цей час активно займався і благодійною діяльністю, і інформаційною боротьбою і засвітився за кордоном. І хоча ведучий підтримує мовне питання, сам же потрапив у скандал через російську мову на корпоративі.

Схожі статті

Забрав доньку у матері-москвички в іншу країну: Мурат Налчаджиоглу залишив колишню Ані Лорак на самоті

Колишній чоловік Ані Лорак турецький підприємець Мурат Налчаджиоглу показав, як разом із 13-річною дочкою відпочиває на батьківщині у Туреччині. Компанію їм склала його нова кохана.