МастерШеф 13 сезон 14 випуск від 11.05.2024: хто з учасників покинув шоу – “Корона на голові тріщить”

Хто покинув "МастерШеф-13" вже відомо. Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися ім'я учасника, який не впорався із завданням і пішов з проєкту.

Хто покинув “МастерШеф-13” стало відомо. На цей раз з шоу пішли Дмитро та Богдан. Учасники не впоралися із завданням, яке отримали, а у зв’язку з тим, що минулого випуску усі залишилися в шоу, то цього разу одразу дві людини пішло з проєкту.

Хто покинув МастерШеф-13

Хто покинув МастерШеф-13
Хто покинув МастерШеф-13

Цей випуск шоу був наповнений материнським теплом та турботою, адже аматори під час першого конкурсу подарували свято мамам-героїням. Стати мамою – це справжній подвиг, тому кухарі мали можливість подарувати диво смаку гостям, які подарували життя малюкам після 24 лютого 2022 року.

У проєкті аматори дізналися, що ці матусі пережили багато непростих моментів із немовлятами на руках. Тому вони мали подарувати їм добрі емоції від вишуканих, а головне – корисних страв.

Варто відзначити, що у коментарях знову публіка була вельми відвертою на рахунок того, кого не хоче бачити у переліку учасників шоу, і одразу ж висловила свої невдоволення поведінкою деяких аматорів.

Хто покинув “МастерШеф-13”
Хто покинув “МастерШеф-13”. Скріншот коментарів під публікацією на офіційній сторінці шоу

Нагадуємо, що після початку непростих часі в Україні продюсери закрили що на деякий час. Трансляція була зупинена на середині сезону, і відновилася лише через півроку, коли з’явилися нові спонсори. Зараз шоу знімається в абсолютно нових для всіх умовах, але команда непогано справляється з викликами.

Звичайно, усі випуски тісно переплітаються з повісткою, щоб не складалося враження, ніби учасники не задіяні у подіях країни. Зокрема, темою для конкурсів постійно стають захисники та волонтери.

І звичайно, в нових випусках усі учасники говорять українською мовою, а російська взагалі не чутна. Навіть Ектор намагається оволодіти солов’їною, але часто переходить на рідну мову.

Схожі статті

Забрав доньку у матері-москвички в іншу країну: Мурат Налчаджиоглу залишив колишню Ані Лорак на самоті

Колишній чоловік Ані Лорак турецький підприємець Мурат Налчаджиоглу показав, як разом із 13-річною дочкою відпочиває на батьківщині у Туреччині. Компанію їм склала його нова кохана.