“Чоловікам дуже складно”: 40-річний Григорій Решетнік пожалівся на проблеми у стосунках з дружиною

Відомий телеведучий Григорій Решетник зізнався, що не все у його шлюбі ідеально. Чому чоловік жаліється на дружину, читайте у матеріалі порталу Сенсація.

Популярний український телеведучий Григорій Решетник зберігає вірність одній жінці вже цілих 15 років. З коханою дружиною Христиною, він виховує трьох спільних дітей. І начебто все просто – ідеальна родина. Але всім відомо, що у світі не буває нічого ідеального. Про проблеми у стосунках подружжя, чоловік зізнався зовсім нещодавно, в інтерв’ю Аліні Доротюк.

За словами Григорія, його родина переживала складні часи на 3 та 7 рік спільного життя. За його словами, побутові проблеми буквально з’їдали теплі відносини пари. Доходило до страшних скандалів. Саме тоді, в його голові промайнуло страшне слово – розлучення.

“Чоловікам дуже складно. Вони дуже слабкі. Коли ти щось емоційно не вивозиш, тобі легше втекти до тієї людини, з якою на перших порах тобі легко, а не з дружиною, з якою потрібно заробляти гроші, годувати дітей”, – розповів ведучий.

Григорій Решетнік розповів про кризи у стосунках з дружиною
Григорій Решетнік розповів про кризи у стосунках з дружиною

Й хочу левова частка чоловіків ладні кинути все та поринути у нові стосунки, або ж просто відсторонитися від проблем, Решетник не став одним з них. Маючи приклад власної родини, де батьки прожили разом вже 40 років, він старається бути зразковим сім’янином. Більш того, він прагне передати модель своєї поведінки своїм нащадкам, адже Христина народила йому трьох хлопців. Задля їхнього щасливого майбутнього, телеведучий здатен на все, навіть звернути гори.

Григорій Решетнік розповів про кризи у стосунках з дружиною
Григорій Решетнік розповів про кризи у стосунках з дружиною

Звісно, він не впорався б без підтримки коханої. Чоловік зазначив, що вони постійно працюють над своїми стосунками та стараються їх вдосконалити. На думку родини, розлучення це не вирішення проблеми, а спосіб її позбутися.

Схожі статті

Забрав доньку у матері-москвички в іншу країну: Мурат Налчаджиоглу залишив колишню Ані Лорак на самоті

Колишній чоловік Ані Лорак турецький підприємець Мурат Налчаджиоглу показав, як разом із 13-річною дочкою відпочиває на батьківщині у Туреччині. Компанію їм склала його нова кохана.