Хто успадкував триповерховий дім Ніни Матвієнко: Тоня Матвієнко з Арсеном Мірзояном – не єдині спадкоємці

Відома українська співачка Тоня Матвієнко та її чоловік Арсен Мірзоян роками проживали в будинку Ніни Матвієнко, але кому дістався маєток зараз?

Відома українська співачка Тоня Матвієнко змогла побудувати своє сімейне щастя завдяки матері, яка вчасно відкрила свої двері для молодої пари. Арсен Мірзоян залишив усе своє майно колишній дружині та дітям, і прийшов до нової обраниці з пустими кишенями. Жити їм не було де.

І хоча пара збиралася переїжджати на власну квартиру, увесь цей час прожила разом з Ніною Митрофанівнаою та її чоловіком. Так, прямим спадкоємцем Матвієнко її чоловік Петро Гончар, який 3 роки тому з’їхав і перебрався на дачу, де він мав можливість відпочити та залишитися з собою сам на сам.

Тоня Матвієнко розповіла, хто успадкував триповерховий маєток її матері

Тоня Матвієнко розповіла, що допомогло їй впоратися з втратою матері
Тоня Матвієнко розповіла, хто успадкував триповерховий маєток її матері

Невдовзі після смерті Ніна Митрофанівна Арсен Мірзоян давав ексклюзивне інтерв’ю, в якому саме він розповів, що виявляється, його теща хворіла на онкологію, і не хотіла, щоб про це хтось знав. Так само він зізнався, що вони продовжують жити в її будинку, а Петро Гончар повернувся з дачі, щоб турбуватися про свою онучку Ніну.

Зараз сім’я тримаються разом і підтримує одне одного, адже ця втрата стала серйозним випробуванням. Особливо важко все прийняла саме Тоня, яка нібито і розуміла, чим закінчиться історія з раком, але все одно не могла впоратися з горем.

У своєму коментарі співачка зізнавалася, що полегшити її біль допомогли організаційні моменти, через які вона постійно відволікалися і не мала можливості думати про те, що її матір пішла назавжди. Лише через декілька місяців вона змогла повністю усвідомити, що сталося, і що вона втратила.

Чоловік Ніна Митрофанівни Петро Гончар не дає жодних коментарів ж продовжує вести доволі закритий та приватний образ життя. Арсен постійно знаходиться на гастролях, і так само Тоня Матвієнко вже починає активно відновлювати гастрольну діяльність.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.