З ким живе Марія Яремчук? Після новини про роман з Пономарьовим ухвалила важливе рішення і тепер вагітна

Марія Яремчук давно завершила свою музичну кар'єру, але її особисте життя так само сильно хвилює її шанувальників, адже вона ревно його приховує.

Поки Марія Яремчук прикрашала собою сцену навколо її особистого життя ходила дуже багато чуток. Зокрема поговорювали на рахунок її роману з Олександром Пономарьовим. Мовляв, народився не просто так, і насправді між артистами зародилися почуття.

Олії у вогонь підлив сам виконавець, який заявив, що у нього дійсно роман з його колегою. Але вже невдовзі йому довелося спростувати дані слова, заявивши, що це він так вдало пожартував на честь Дня сміху.

Марія Яремчук розповіла про своє життя після завершення кар’єри

Вже через декілька місяців Марія Назарівна повідомить про те, що завершує сценічну кар’єру. Офіційна причина такого рішення страх виступати перед великою аудиторією, хоча публіка до останнього не вірила що це так. Мовляв, це неможливо у сім’ї легендарного співака ще й з виконавицею, яка багато років співала перед великою кількістю людей. Можна сказати, що сплю щоб була звична до шоу-бізнесу.

Марія Яремчук розповіла про своє життя після завершення кар’єри

І лише нещодавно стало відомо, що Марія Назарівна нібито вагітна. До мережі були злиті фотографії, на яких співачка постала з великим животом.

Тобто у артистки, нібито хтось з’явився. Однак особистість цього чоловіка досі залишається загадкою. Багато хто вважає, що батьком дитини є саме Олександр Пономарьов, адже в нього є цивільна дружина, причому доволі таємнича, яку він багато років нікому не показує. Марія Яремчук також поводиться дуже стримано.

Марія Яремчук
Марія Яремчук розповіла про своє життя після завершення кар’єри

Але все це здебільшого здогадки, і можуть не мати жодного зв’язку з реальністю, адже Марія за увесь цей час давала про себе знати лише у 2022-у, коли мовчати було не можна, а також наступного року, коли поїхала виступати на Євробаченні у Ліверпуль, нагадуючи про те, що вона є історією конкурсу.

Олександр Пономарьов тим часом є найактивнішим підписником Марії Яремчук, і досі коментує її фотографії.

Схожі статті