Дужий красень з бородою – мрія всіх барберів: Соломія Вітвіцька показала, як виглядає її новий коханий

Щаслива Соломія Вітвіцька поділилася новими фотографіями зі своїм коханим. Вони завжди на зв'язку. Що відомо про коханого чоловіка зірки 1+1?

У лютому 2024 року Соломія Вітвіцька нарешті показала свого нового коханого, про якого розповідала раніше в інтерв’ю. Як з’ясувалося, то був 40-річний військовий Олексій Сітайло, який до війни займав посаду голови Середино-Будського районного суду Сумської області, а після початку бойових дій в Україні 2022 року, добровольцем вирушив на фронт.

Соломія Вітвіцька показала свого нового коханого
Соломія Вітвіцька показала свого нового коханого

Після того, як фото з’явилось у Мережі, всі шанувальники та колеги стали щиро вітати Соломію. Зірка в свою чергу радуватиме шанувальників новими знімками з коханим – ось вона проводжає його у відрядження, а ось зв’язується з коханим по відеозв’язку на Великдень. У кадрі Соломія, яка їде в машині та її коханий у військовій формі та з давно нестриженою бородою.

Соломія Вітвіцька показала, як виглядає її новий коханий
Соломія Вітвіцька показала, як виглядає її новий коханий

Зазначимо, що це виглядає дуже зворушливо і мило. Проте є деякі неприємні подробиці, про які Вітвицька замовчує. Їх озвучив у своїй програмі блогер Богдан Беспалов. Головний пліткар України, посилаючись на свої джерела, розповів, що до війни Олексій був щасливо одружений. У перші дні вторгнення його сім’я – дружина та діти виїхали до Словаччини, Сітайло ж залишився в Україні та вирушив добровольцем на фронт.

Блогер розкрив цікаві подробиці з життя телеведучої Соломії Вітвицької
Блогер розкрив цікаві подробиці з життя телеведучої Соломії Вітвицької

Про це він розповідав в інтерв’ю. Як сталося їхня зустріч із Соломією не відомо, проте Беспалов стверджує, нібито, Вітвіцька була близьким другом сім’ї. Після того, як чоловік залишився один, зі слів блогера, телеведуча скористалася ситуацією та “втягнула у свій барліг”. Як було насправді, наразі невідомо. В наступній відвертій розмові, телезірка або її коханий обов’язково розкажуть. Якщо вважатимуть за потрібне.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.