“В багатстві і в бідності”: Спартак Суббота одружився і показав неймовірної вроди наречену у чорній сукні

Знаменитий український психолог та блогер Спартак Суббота одружився та показав кадри з весілля. Як виглядає новоспечена дружина зірка інтернету, і яким було весілля?

2 роки тому Спартак Суббота пережив чималий скандал пов’язаний з його діяльністю. Відомий блогер розкрив, що виявляється усіма улюблений психолог немає освіти для того, щоб займатися своєю діяльністю, порушував етичні норми поведінки з клієнтками, а також допустив ряд інших помилок.

Хороший друг блогера Євген Янович одразу ж відмовився від своєї співпраці з Спартаком, а пізніше взагалі з ним посварився. Публіка поділилася на різні табори. Хтось вважав, що Женя вчинив негарно, хтось вбачав у Спартаці поганого спеціаліста. Так чи інакше, їхньому спільному блогу, який приносив шалені доходи та перегляди прийшов кінець.

Спартак Суббота одружився та показав кадри з весілля

За цей час багато що змінилося. Зокрема, у житті Спартака з’явилася кохана жінка. Що не так давно він показав публіці свою кохану, а вже пішов далі, зробив їй пропозицію руки і серця, і врешті-решт одружився.

На його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram днями з’явилося нове фото, на якому Спартак показав, як вони виглядали з коханою на розписі.

Спартак Суббота одружився та показав кадри з весілля. Скріншот особистої сторінки зірки

Пишного весілля не було. А молодята замість торжестваного одягу обрали чорні образи, і як завжди Спартак зміг підкреслити свою індивідуальність та ексцентричність.

Зокрема, молодята також обмінялися обітницями та поклялися бути разом в горі та радості.

Нагадуємо, що раніше відомий психотерапевт вже перебував у шлюбі там пережив розлучення. У своїх подкастах з Євгеном він зізнався, що поки не готовий пов’язати своє життя з іншою жінкою, однак пройшло більше трьох років, і його позиція суттєво змінилося, вочевидь через те, що він зустрівся зі своїм коханням.

Весільні фотографії він також використав для реклами своєї книжки, в якій він розповідає про психологію злочинців.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.