Олена Мозгова назвала ім’я найадекватнішого артиста в українському шоу-бізнесі: це не Кароль і не Матвієнко

Продюсерка Олена Мозгова, яка була одружена з співаком Олександром Пономарьовим, а зараз щаслива у шлюбі з Девідом Аксельродом, назвала найадекватнішого, на її думку, артиста.

Дочка легендарного музиканта Миколи Мозгового, 50-річна продюсерка Олена Мозгова давно веде соцмережі, де висловлюється на різні актуальні та хвилюючі українців теми. Зазначимо, що на всі питання зірка має свою ексклюзивну думку.

Так, напередодні Олена, готуючись до чергового концерту, присвяченого пам’яті знаменитого батька, вирішила поміркувати на тему “адекватності українських артистів”.

На думку продюсерки, це не Пономарьов і навіть не її нинішній чоловік Девід Аксельрод, не Тоня Матвієнко (теж дочка відомої та легендарної співачки), не Тіна Кароль, а Дмитро Монатик. Таку думку Мозгова висловила 13 травня на сторінці Facebook.

Олена Мозгова назвала ім'я найадекватнішого артиста в Україні
Олена Мозгова назвала ім’я найадекватнішого артиста в Україні

У своєму посту Олена написала, що на концерті, організацією якого вона займається зірок першої величини та “заслужених” буде небагато. Тому що будуть найталановитіші та найадекватніші, а це за досвідом Мозгової не завжди зірки.

“І це таке щастя, коли TB-канали тобі не диктують, хто саме має бути в концерті”, – написала на завершення своєї посади Олена.

Що саме підштовхнуло продюсерку висловитись на цю тему, не відомо. Можливо, хтось із українських знаменитостей відмовився брати участь у концерті чи назвав умови, які були неприйнятні для доньки відомого музиканта.

Нагадаємо, що напередодні Олена Мозгова назвала найкращу співачку України. Нею однозначно є, на думку продюсерки, оперна співачка Людмила Монастирська.

Мозгова назвала найкращу співачку України
Мозгова назвала найкращу співачку України

“Це найкраща співачка не лише нашої країни, це голос, харизма, талант, майстерність, техніка світового рівня. І підтвердження тому її блискучі виступи на найкращих оперних сценах світу”, – написала у своєму посту Олена Мозгова.

Схожі статті