Стрижка під хлопчика і шоколадний колір: Тоня Матвієнко показалася без свого довгого білявого волосся

Співачка Тоня Матвієнко поділилася фотографією, де вона зі стрижкою під хлопчика з темним кольором волосся і це не перука. Як виглядає донька Ніни Матвієнко з коротким волоссям?

Дочка легендарної української співачки Ніни Матвієнко, яка померла від онкозахворювання у 2023 році, 43-річна Антоніна Матвієнко дуже тяжко переживала втрату матері. Згодом артистка трохи оговталася і повернулася до колишнього життя. Нині її оточує любляча родина – батько художник Петро Гончар, який знову переїхав до них у будинок, коханий чоловік Арсен Мірзоян та дві доньки – старша Уляна та маленька Ніна, названа на честь бабусі.

Тоня Матвієнко з мамою
Тоня Матвієнко з мамою

У мікроблозі Тоні знову з’являться фото з виступів, а також пости, де вона докладно розповідає про своє життя. Так, у День матері, який відзначався в Україні 12 травня, Антоніна Матвієнко опублікувала архівну фотографію, на якій знято її зовсім ще молоду маму та маленьку дочку Уляна. Судячи з знімку, малечі всього кілька місяців. Проте найбільше на знімку вразила Тоня – шанувальники вперше побачили її з короткою стрижкою під хлопчика і темним кольором волосся. Такої Антоніни Матвієнко ще ніхто не бачив.

Тоня Матвієнко показала, як виглядала з дуже короткою стрижкою
Тоня Матвієнко показала, як виглядала з дуже короткою стрижкою

Нагадаємо, що коли дочка легендарної співачки стала з’являтися на публіці, то у неї вже було довге волосся, яке вона завжди фарбувалася в блонд. За час своєї творчої кар’єри Антоніна ніколи не змінила зачіску, а також завжди була в одному стилі. Лише після смерті матері артистка наважилася на модний експеримент.

На фотографіях до великого інтерв’ю для журналу Viva Антоніна Матвієнко, що помітно схудла, постала з довгим до пояса волоссям, пофарбованим у пшеничний блонд. Стилісти висвітлили брови співачки, а також запропонували кілька незвичайних образів, які були кардинально протилежні тому, що зазвичай носила артистка. Зазначимо, що публікація мала приголомшливий ефект.

А що ви скажете з цього приводу?

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.