Що спільного у всіх обраниць Мурата Налчаджиоглу: від Ані Лорак до Лілії Реус, але всіх переплюнула Фоксі

Колишній чоловікі Лорак Мурат Налчаджиоглу зараз щасливий у стосунках із новою коханою – моделлю Анастасієюі, а рік тому любив візажистку Лілію Реус. Що спільного між усіма обраницями бізнесмена?

Після того, як у житті турецького підприємця Мурата Налчаджиоглу з’явилася модель Анастасія Фоксі, багато підписників його Instagram звернули увагу, що дівчина дуже схожа по типажу на його попередніх дружин – співачку Ані Лорак і візажистку Лілію Реус. І справді у цих жінок чимало спільного – гладке темне волосся, мініатюрні стрункі фігури, але є одна деталь, яка поєднує їх усіх. Усі жінки Мурата Налчаджиоглу неодноразово побували в руках косметологів, а хтось навіть у пластичного хірурга.

Що спільного у всіх обраниць Мурата Налчаджиоглу
Що спільного у всіх обраниць Мурата Налчаджиоглу

Якщо уважно подивитися на фотографії, можна помітити кардинальні зміни зміни у зовнішності Ані Лорак. З роками її вилиці стали помітно вищими, а губи збільшилися вдвічі.

Такі ж пухкі губи у другої офіційної дружини Налчаджиоглу візажистки Лілії Реус.

Проте, всіх переплюнула остання кохана Мурата – модель Анастасія Фоксі, яка, судячи з фото у соцмережах, змінила ті лише форму губ та носа, а й збільшила груди.

Нагадаємо, що знайомство Мурата та Анастасії Фоксі відбулося на Новий рік у Дубаї. Відносини розвивалися настільки стрімко, що вже за кілька тижнів вони оголосили себе парою. Не встигнувши отримати офіційне розлучення з Лілією Реус, Налчаджиоглу з’їжджається з ефектною моделлю. Після приїзду в Україну парочка селиться в одній квартирі та починає облаштовувати побут. Незабаром з’являється загальний собака, а так само відбувається знайомство з родичами, спільні поява і нескінченні освідчення в коханні. Чи дійде справа до весілля, поки що невідома, але пропозиція вже зроблена.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.