Оля Полякова зізналася про бажання розлучитися з чоловіком-бізнесменом і розповіла про план поділу майна

У своїй розмові з Машею Єфросиніною Оля Полякова зізналася, до чого прийшла разом з чоловіком Вадимом Буряковським, і до якого рішення прийняла сім'я.

Популярна українська співачка Оля Полякова вже більше 20 років проживає у шлюбі з бізнесменом Вадимом Буряковським. Пара має двох спільних дітей, і переживала вельми різні періоди. Зокрема, свого часу зірка змогла побудувати кар’єру завдяки інвестиціям від свого благовірного.

Ці інвестиції непогано окупилися у майбутньому, адже коли підприємець і збанкрутував, то саме його дружина підтримувала в родину фінансово, і навіть стала головою сім’ї. Оля Полякова зізнавалася, що після цього вже не хотіла відходити від карма, і до сьогодні в моєї родині панує так би мовити матріархат.

Оля Полякова розповіла, як хотіла розлучитися з Вадимом Буряковським

Оля Полякова розповіла, як хотіла розлучитися з Вадимом Буряковським

Але це призвело до кризи у стосунках з чоловіком. Співачка визнала, що це погано відобразилося на її почуттях до чоловіка, і доходило навіть до того, що вона мріяла розлучитися. Але кожного разу, коли артистка сідала за стіл переговорів разом зі своїм чоловіком Вадимом, все приходило до того, що ніякого поділу майна не планувалося — бізнесмен був готовий віддати усе коханій жінці та дітям.

Артистку це в свою чергу взагалі не влаштовувало, і вона розуміла, що не можу покинути людину, яка так сильно її любить. Врешті-решт, усі кризи вони пройшли разом і нині залишаються родиною.

Примітно, що 2 роки тому з’явилася новина про реальне розлучення Вадима та Олі. Сталося це після повернення артистки з Європи, куди вона втекла разом з дочками. Полякова неодноразово спростовувала дану інформацію, а потім звернулася напряму до людини, яка її поширювала. Співачка запевнила, що здогадується, хто являється автором даних пліток, і пояснила, що нічого подібного в її стосунках з Вадимом немає.

Тим часом бізнесмен взагалі ніяк не реагував на подібні новини, і як завжди ставився до них з гумором.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.