Марія Яремчук приховує батька своєї новонародженої дитини не просто так: ось який секрет зберігає артистка

Днями популярна українська співачка Марія Яремчук народила первістка, про що одразу стало відомо. Повідомляють, що у зірки нібито народився син.

Але це уся інформація, яка надається пресою. І на телебаченні, і на платформах немає жодних повідомлень стосовно того, від кого завагітніла Марія Назарівна, з ким на даний момент живе, чи встигла вийти за ці 5 років перерви в кар’єрі заміж, тощо.

На особистій сторінці в соціальній мережі Instagram Марія Яремчук з’являється вельми рідко, і здебільшого, щоб підтримати своїх співвітчизників у важкі моменти. Після завершення сценічної кар’єри Марія Назарівна вийшла на сцену лише раз — у Ліверпулі в рамках проведення Євробачення.

Марія Яремчук розповіла, чому приховує правду про своє особисте життя

Марія Яремчук
Марія Яремчук розповіла, чому приховує правду про своє особисте життя

Тоді Яремчук жодним чином не видала про себе ніяких деталей, залишаючись такою ж вродливою, повною ентузіазму та чарівною. Дарма шанувальники намагалися розгледіти на її пальцях обручку. І все ж таки логічно, що за цей час багато чого змінилося, і Марія Назарівна, імовірніше за все, знайшла своє кохання.

Зокрема, декілька тижнів тому з’явилася інформація про те, що Яремчук виношує дитя, а 8 травня нібито встигла народити. Співачка на цей рахунок відмовчується, адже ще декілька років тому пояснювала: із завершенням кар’єри в шоу-бізнесі обирає повністю приватний образ життя.

Нагадуємо, що 6 років тому співачку активно підозрювали у романі з Олександром Пономарьовим, з яким вона співала дуетом. Виконавець навіть підіграв пресі, але швидко про це пошкодував, заявивши, що це був вдалий жарт. А от Марія Яремчук взагалі не оцінила вчинку свого колеги, і одразу ж все розставила по своїх місцях, заявивши, що нічого подібного між ними немає і бути не може.

Відомо, що у Олександра Пономарьова є цивільна дружина, однак її особистість також залишається в секреті, через це аудиторія підозрює, що насправді Марія та її наставник можуть бути разом.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.