Бебі-бум на 1+1: вагітні Марічка Падалко, Неля Шовкопляс, Наталія Мосейчук та інші ведучі сколихнули мережу

Незважаючи на щільний графік роботи ці успішні та красиві ведучі з телеканалу 1+1 завжди залишаються насамперед жінками. Вони створюють сім'ї та народжують дітей. Дехто встиг сходити в декрет тричі.

На телеканалі 1+1 працює багато красивих та успішних жінок, які, незважаючи на щільний графік роботи, встигли кілька разів сходити у декрет. Багато хто виходив в ефір на останніх термінах вагітності.

Наталія Мосейчук

Вагітна Наталія Мосейчук
Вагітна Наталія Мосейчук

На телеекранах Наталія Мосейчук завжди виглядає дуже серйозною, однак у житті вона любляча дружина та дбайлива мати двох дорослих синів. Під час другої вагітності у 2012 році ведуча зробила красиву фотосесію для одного з популярних журналів і якби не вона, то ніхто не помітив би, що 38-річна зірка скоро знову стане мамою.

Марічка Падалко

Вагітна Марічка Падалко
Вагітна Марічка Падалко

За час своєї кар’єри на телебаченні ведуча новин Марічка Падалко встигла тричі сходити до декрету. У інтернеті практично немає її вагітних фотографій, лише в хроніці зі зйомок, а також один знімок із сімейного архіву, який випадково просочився в Мережу.

Неля Шовкопляс

Вагітна Неля Шовкопляс

Ведуча ранкової програми на каналі 1+1 Неля Шевкопляс щаслива мати двійнят, причому народила вона своїх синів ще до того, як вперше вийшла в ефір, тому вагітних фото Неллі в студії ви не знайдете. Натомість у Мережі є знімки з фотосесії, яку Шовкопляс зробила, щоб зафіксувати цей зворушливий і хвилюючий момент на пам’ять.

Катя Осадча

Вагітна Катя Осадча
вагітна Катя Осадча

Найбільше вагітних знімків у Каті Осадчої. Зірка “Світського життя” до самих пологів виходила в ефір і поверталася через місяць після народження синів. На перших термінах (і в першу, і в другу вагітність) стилісти телеканалу 1+1, на прохання телезірки, завжди підбирали вбрання, що приховувало животик. А коли він ставав надто помітним, то вибирали для зірки світської хроніки найрозкішніші сукні.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.