Ольга Сумська зізналася, що наважилася на зраду у своєму шлюбі і пояснила, коли і як це сталося: не шкодує

Ольга В'ячеславівна Сумська далеко не одразу змогла знайти своє щастя у шлюбі, а тому пройшла через непрості речі, про які зараз говорить легко і просто.

Понад 20 років Ольга В’ячеславівна щаслива у шлюбі зі своїм колегою та чоловіком Віталієм Борисюком. Ні для кого не секрет, що артисти разом працюють, разом живуть, разом подорожують. У цьому союзі в них народилася спільна дочка Ганна, яка минулого року випустилася з інституту та приєдналася до театру, де працюють її батьки. Зараз родина грає повним складом.

І найцікавіше те, що Ольга В’ячеславівна часто опиняється на сцені поруч зі своїм колишнім чоловіком та теперішнім. Це ідеальний тандем, в якому достатньо хімії, напруги та пристрасті. В особливості це стає цікавим тому, що публіка знає про історію цих трьох.

Ольга Сумська розповіла про свою зраду у першому шлюбі

Ольга Сумська та Віталій Борисюк
Ольга Сумська розповіла про свою зраду у першому шлюбі

Так, з майбутнім чоловіком Віталієм Сумська познайомилася у період, коли була заміжнею за Євгеном Паперним. Тоді молодий актор прийшов до театру, де працювала подружня пара. Сумська стала його партнеркою, і між ними виникла іскра, яка швидко переросла у бурхливий роман.

Молода артистка винною не почувалася, адже з чоловіком була не щасливою. Євген дозволяв собі різні речі у шлюбі, і сильно ображав молоду дружину. Окрім того, в нього були проблеми особистісного характеру. Зокрема, він не міг впоратися з зеленим змієм.

Роман Ольги та Віталія дійшов до такого рівня, що про нього знали абсолютно всі актори в трупі, окрім Євгена. Сумська якось навіть публікувала фото, на якому показала, як вони з Борисюком цілуються прямо за спиною у тодішнього чоловіка артистки.

Але рано чи пізно цей пузир мав луснути, і так і сталося. Під час гучного скандалу вдома Ольга В’ячеславівна зізналася Євгену про те, що зраджує йому, і одразу ж отримала покарання за це. Після цього дівчина зібрала валізи, дочку та рушила до Борисюка, який на той момент проживав разом з батьками.

Невдовзі пара побралася, і живе разом по сей день. Хоча були негаразди і кризи, вони все пройшли. Зокрема пара розповідала навіть про невірність, яка з часом відійшла в минуле, тільки-но їм вдалося знайти спільну мову.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.