“Я повернувся”: Влад Яма в пошарпаному одязі спантеличив шанувальників несподіваною заявою – куди та навіщо

Влад Яма, який уже понад два роки сидить із сім'єю у США, зробив дивну заяву про своє повернення. Шанувальники гадають, що ж насправді відбувається?

Вже після 24 лютого 2022 року хореограф та ведучий Влад Яма незаконно залишив Україну та виїхав із сім’єю до США. Спочатку артист приховував своє місце розташування, а коли його розкрили, то запевняв, що виїхав за кордон ще до початку війни. Втім, йому вже ніхто не вірив. І хоча артист намагався займатися благодійністю та збирав кошти на допомогу Україні, шквал хейту на його адресу вже було не зупинити.

Влад Яма в пошарпаному одязі заявив про своє повернення
Влад Яма в пошарпаному одязі заявив про своє повернення

Ще більше масла у вогонь підливали його недоречні пости, які танцюрист публікував одразу після чергового нальоту агресора на мирні міста України. Потім у мережі з’явилися повідомлення, що, нібито, Яма має намір повернутися додому і чекає на зручний момент.

Так, напередодні у мікроблозі танцюриста з’явився дивний пост. На фотографії в “сториз” Влад стоїть у добряче пошарпаному одязі, спершись на капот автомобіля марки Porshe. Але найбільше вразив напис англійською – “i`m back”, що в перекладі означає “Я повернувся”.

Влад Яма в пошарпаному одязі заявив про своє повернення
Влад Яма в пошарпаному одязі заявив про своє повернення

Куди й навіщо повернувся, Яма, як завжди, не уточнив. Натомість уважніші підписники звернули увагу на те, що фотографію було взято з кадру комедії “Нереальний КОПець”, яку знімали в Україні ще у 2019 році. У цьому фільмі актор-початківець Влад Яма зіграв одну із ролей.

адр із фільму Нереальний КОПець
адр із фільму Нереальний КОПець

Що цікаво, за сюжетом кінофільму син-мажор високопосадовця повертається зі США в Україну і влаштовується на роботу в поліцію, де на нього чекають цікаві “пригоди”. Що саме хотів сказати Яма цим фото, не зрозуміло. Можливо, хореограф просто знову натиснув на ту кнопку телефону. А поки що можна тільки уявити, що написали в коментарях до його Директу українці.

А що ви скажете з цього приводу?

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.