54-річна Ірина Білик приголомшила кардинальними змінами у зовнішності: що змінилося у зачісці та стилі

Співачка Ірина Білик не перестає вражати шанувальників своїми екстравагантними трендовими образами у кліпах та повсякденному житті. Неймовірне перетворення зірки!

Співачка Ірина Білик не перестає вражати шанувальників своїми екстравагантними трендовими образами у кліпах та повсякденному житті. Неймовірне перетворення зірки! Протягом довгої творчої кар’єри співачка Ірина Білик постійно вражала своїх шанувальників неймовірно стильним, а часом навіть екстравагантним вбранням. Українці з величезним інтересом стежили за перетвореннями зірки і щоразу їй вдавалося їх дивувати.

Ірина Білик
Ірина Білик

Згодом її дар стилізації образів із застосуванням найтрендовіших нарядів та незвичайних аксесуарів нікуди не зник, а став ще професійнішим. Зараз Ірину сміливо можна назвати одним із самих найкращих стилістів в Україні. Так, напередодні Ірина Білик випустила новий кліп, де з’явилася вкрай необічному образі. Повітряна сукня у ніжний квітковий принт була доповнена яскравими аксесуарами у стилі бохо. Волосся було прикрашене пір’ям, на кистях рук тимчасовими татуюваннями.

Ірина Білик вразила кардинальною зміною стилю
Ірина Білик вразила кардинальною зміною стилю

Наступний образ артистка продемонструвала на відео, яке, зважаючи на все, було записано під час відпочинку за кордоном. Співачка з’явилася у яскравому блакитному костюмі з легкої тканини з об’ємними штанами та сорочкою на випуск.

Наступний образ вразив не менше. На інтерв’ю на українському радіо співачка з’явилася у класичному чоловічому костюмі-трійка у стилі оверсайз чорного кольору, які доповнила масивними черевиками на платформі та сонцезахисними окулярами.

Ірина Білик вразила кардинальною зміною стилю
Ірина Білик вразила кардинальною зміною стилю

У першому варіанті співачка одягла чорні круглі окуляри у пластиковій оправі, у другому – з’явилася в масивній обтічній моделі з напівпрозорим оранжевим склом.

Експериментує Білик і із зачісками. Щоразу з’являючись на публіці, артистка робить різні укладання. Це можуть бути акуратні локони-буклі або живі хвилі, накручені на спеціальну плойку.

Ірина Білик вразила кардинальною зміною стилю
Ірина Білик вразила кардинальною зміною стилю

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.