Даремно вважають бездітною: у Каменських є “син” від Геннадія Вітера, який став причиною дзвінка від Потапа

Відома українська співачка Настя Каменських встигла породичатися з іншою родиною ще до того, як вийшла заміж за Потапа. Що приховувала артистка?

Найчастіше питання, як Настя Каменських отримує від журналістів та своїх фанатів — це питання стосовно майбутнього поповнення в сім’ї. Досі артистка так і не подарувала Потапу дитину, хоча неодноразово говорила про те, що мріє стати матір’ю.

Щодо планів на малюка артистка також завжди посилалася на волю Господа, не уточнюючи, що саме має на увазі під цим.

Настя Каменських розповіла про свого хрещеного сина

Настя Каменських засвітила округлий живіт
Настя Каменських розповіла про свого хрещеного сина

Потап свою чергу неодноразово говорив про те, що дуже мріє стати багатодітним батьком. Мовляв, хоче, щоб Настя Каменських народила йому декількох дітей. Окрім того, в нього є син від попередніх стосунків з Іриною Горовою — Андрій.

Але як зізнався продюсер Геннадій Вітер, свого часу він про держався з Настею Каменських, охрестивши дитину. Мова йде про хлопчика, який на даний момент вже має бути підлітком. Ця інформація вийшла назовні через те, що Потап приревнував дружину до Геннадія, отримавши новину про їхній роман. Преса не знала про реальний зв’язок між зірками, а тому зробила висновок щодо любовних стосунків.

До мережі потрапили кадри, на яких спілкуються Настя Каменських та Геннадій Вітер, і до того ж доволі близько, щось стало приводом для чуток.

“Коли перший раз вийшла ця інформація в Мережі, мені дзвонить Потап і каже: “Гена, я не зрозумів, що це?” його вдома”, – розповів Вітер.

А під час цієї зустрічі саме обговорювали підготовку до хрестин. Журналісти про це не знали, і назвали Гену батьком дитини, яку нібито таємно народила Настя Каменських.

Цікаво, що Потап також вже неодноразово став хрещеним батьком. Однак, його найвідомішим хрещеним сином є спадкоємець Катерини Осадчий та Юрія Горбунова Іван, який ще й живе по сусідству з зірками. Тому хлопчик завжди має можливість завітати до свого наставника.

А от на рахунок Насті Каменських за своїм похресником інформації немає.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.