Втратив зв’язок із реальністю: як змінилося життя Винника за кордоном – уже не той король, якого всі знали

Відомий український блогер Богдан Беспалов вважає, що найбільшою помилкою Олега Винника став його від'їзд за кордон. Співак уже ніколи не поверне собі минулу популярність.

Колись ці артисти були мега популярні і купалися в коханні шанувальників, їх любила публіка, але все кардинально змінилося після 2022 року, коли вони просто зникли. Як з’ясується пізніше, всі ці зірки по-тихому виїхали за кордон незаконним шляхом або скориставшись правом на благодійні концерти, після чого не повернулися.

Однак, як стверджує блогер Богдан Беспалов, багато з цих чоловіків все ще обнадіюють себе думками про своє тріумфальне повернення в Україну і чекають лише на зручний момент. Але як їх зустріне публіка? Чи буде народне кохання таким, яким було до війни? Чи вибачать глядачі втікачам їхнє рішення жити в комфорті?

Богдан Беспалов
Богдан Беспалов

На це запитання спробував відповісти блогер Богдан Беспалов. На його думку, всі ці артисти більше ніколи не будуть такими популярними. Найбільше “постраждав” король усіх вовчиць Олег Винник, який раптово зник навесні 2022 року. Кілька місяців шанувальники шукали його. Багато хто навіть припускав, що співак смертельно хворий і тому не може вийти на зв’язок.

Блогер розповів про життя Олега Винника за кордоном
Блогер розповів про життя Олега Винника за кордоном

Проте через рік Винник, як ні в чому не бувало, з’явився в інтерв’ю у журналістки Вікторії Курочки. Замість тріумфального повернення до медіапростору, співак отримав шквал хейту від українців. І навіть його виправдання про те, що його життя зараз стало складним, не вистачає сил займатися творчістю і всі його думки пов’язані з Україною, не мали відгуку.

“Олег Винник втратив зв’язок із реальністю та зі своєю популярністю, від якої не залишилося навіть уламків. Кейс Олега заслуговує на окреме вивчення, адже маючи цілу музичну династію миттєво втрачає все, що будував тут роками. Насправді міг спокійно перебувати в Україні, проводити благодійні концерти та бути королем своєї аудиторії”, – написав Богдан Беспалов.

Важко з ним не погодитись. А що ви думаєте з цього приводу?

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.