Марія Яремчук стала мамою вперше та народила малюка: чому Пономарьов робить вигляд, що нічого не відбулося

Популярна українська співачка Марія Яремчук здивувала публіку раптовою новиною про поповнення в сім'ї. Хто став батьком, і до чого тут Олександр Пономарьов?

Роман з Олександром Пономарьовим став ледве не єдиною популярною чуткою, яка ходила навколо особистого життя Марії Яремчук. Співачка неодноразово спростовувала дану інформацію, але їй все одно не вдалося переконати публіку у тому, що між нею та її наставником і колегою нічого немає.

Їхній роман здавався настільки очевидним та наповненим хімією, що у публіки здебільшого навіть не виникало ніяких сумнівів на рахунок цього. Тим не менш, 6 років тому Марія Назарівна повідомила про те, що вирішила завершити сценічну кар’єру, нібито через страх виступів перед великою аудиторією. Не варто і казати, що шанувальники були неймовірно засмученими, і окрім того поставилися з недовірою до даного зізнання.

Олександр Пономарьов відреагував на поповнення в родині Марії Яремчук

Стало відомо, куди зникла Марія Яремчук та що про це знає Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов відреагував на поповнення в родині Марії Яремчук

Після цього співачка повністю зникла за радарів преси, не виходила на зв’язок, і навіть не вела особисту сторінку в соціальній мережі Instagram. Тобто, комунікацію в мережі вона проводила таємно з найближчими людьми. Але Олександр Пономарьов все одно регулярно з’являвся на її акаунті, в якому майже не було жодних оновлень.

2022-го Яремчук публічно підтримала своїх співвітчизників, а 2023 з’явилася на Євробаченні, щоб представити свою країну в Ліверпулі на концерті. І ось недавно стало відомо, що співачка нібито народила дитину. Підтвердження від неї так і не надійшло, хоча ця інформація вже розповсюдилася в мережі, пресі, і на телебаченні.

Цікаво, що Олександр Пономарьов відреагував вельми неочікувано — повним ігноруванням новини. Зазвичай, він проявляє зацікавленість у тому, що відбувається в житті його колишньої підопічної, але в цей раз, чи то підтримуючи її таким чином, чи то просто не зважаючи на інформацію, взагалі ніяк себе не проявляє.

Тим часом шанувальники все очікують на якесь звернення від Марії Назарівни стосовно того, чи дійсно вона стала мамою.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.