Молода дружина Володимира Остапчука Полтавська показала кадри з пологового та розсекретила стать малюка

Молода дружина Володимира Остапчука заінтригувала мережу свіжими змін, з полового будинку, на якому показала новонародженого малюка. Що відбувається?

Як відомо, Катерина Полтавська та Володимир Остапчук таємно побралися півтора роки тому. За цей час багато чого змінилося. Зокрема, блогерка набрала популярність, стала цікавою публіці і активно створює контент на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, не пропускаючи жодного приводу привернути увагу потенційної аудиторії до себе.

Безумовно, весілля з популярним телеведучим Катерині у цьому питанні дуже допомогло. І хоча суттєвих змін в особистому житті самої Катерини останнім часом немає, вона залюбки може потішитися за інших.

Катерина Полтавська розповіла про поповнення в родині і показала кадри

Полтавська різко відреагувала на запитання про колишні стосунки Остапчука
Катерина Полтавська розповіла про поповнення в родині і показала кадри

Так, нещодавно на акаунті зірки з’явився свіжий кадр, на якому вона показала новоспечену маму з новонародженою дитиною. З’ясувалося, що у близької людини Полтавської сталося поповнення в родині, і народилася дівчинка. Її назвали Луїзою.

Фотографії вийшли дуже ніжними, ласкавими та наповненими материнською любов’ю. Примітно, що сама Полтавська поки що на рахунок поповнення в сім’ї говорить з аудиторією неохоче, тим паче, що дівчині всього 23 роки.

Катерина Полтавська показала новонароджену дитину

Нагадуємо, що 2022-го стало відомо про розлучення Володимира Остапчука з його дружиною Христиною Горняк. Пара прожила у шлюбі всього декілька років, і увесь цей час супроводжувався численними скандалами телеведучого з його екс-дружиною Оленою Войченко. Вельми швидко Володимир знайшов нове кохання і побрався з Катериною Полтавською, яка заперечує імовірність того, що вона була коханкою.

Зараз телеведучий знову переживає конфлікт у зв’язку з розлученням, але на цей раз він носить майновий характер. З Христиною Горняк він не може поділити маєток, який вони почали будувати разом. Розбірок навіть була залучена Катерина Полтавська, потім дівчина намагається абстрагуватися від скандалу.

На даний момент невідомо, з якою імовірністю Володимиру вдасться зберегти за собою право на будинок, тим паче, що Христина Горняк має юридичну освіту.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.