Дорофєєва вирішила не приховувати правду і розповіла про їхню з Кацуріним сім’ю: “Це не мій вибір”

Співачка Надя Дорофєєва дала велике відверте інтерв'ю, де вперше розповіла, що їй довелося пережити через роман із Михайлом Кацуріним.

Історія любовного чотирикутника двох молодих та амбітних пар в українському шоу бізнесі – артистів Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса, а також їхніх близьких друзів блогерів та рестораторів Міші та Даші Кацуріних, у 2022 році стала центральною темою обговорення у Мережі. Все почалося з новини про те, що Дорофєєва та Дантес розлучаються. Вже потім стало відомо, що співачки роман із близьким другом сім’ї – Михайлом Кацуріним. Якийсь час вони приховували його, а потім офіційно оголосили себе парою. Ситуація, м’яко кажучи, була неоднозначною.

Дорофєєва зізналася про неприємні наслідки роману та весілля з Кацуріним
Дорофєєва зізналася про неприємні наслідки роману та весілля з Кацуріним

Масла у вогонь підливав Дантес, який емоційно висловився в інтерв’ю про роман Наді та Михайла, а також публікації Даші Кацуріної. Дівчина нещодавно стала мамою і дуже важко переживала розлучення з чоловіком. Надя Дорофєєва мовчала і всіляко намагалася уникати цієї делікатної теми, що викликало обурення у її шанувальників. Пізніше це переросло справжній “хейт”.

Як справлялася з негативними коментарями в Мережі, артистка вперше розповіла в недавньому інтерв’ю виданню Cosmopolitan. У розмові з журналістом співачка зізналася, що важко переживала негатив на свою адресу в Мережі.

Дорофєєва зізналася про неприємні наслідки роману та весілля з Кацуріним
Дорофєєва зізналася про неприємні наслідки роману та весілля з Кацуріним

“У тебе всередині ніби з’являється величезна чорна діра, яка не дає тобі нормально існувати. Я б порівняла страждання від хейту з тяжкою психічною хворобою”, – зазначила Дорофєєва.

До речі, тепер переживати негатив у Мережі Наді стало легше, оскільки вона змінила своє ставлення до нього. Тепер щоб не було “хейту” Дорофєєва зрозуміла, що нічого робити не треба, а просто піти в тінь і пересидіти. Нічого не відповідати та не коментувати. Більше того, співачка розуміє, що це не остання подібна історія у її житті, але тепер вона знає, як із цим боротися.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.