Кацуріна вирішила не приховувати правду і розповіла про їхню з Дантесом сім’ю: “Іноді відчуваю себе зайвою”

Кохана Володимира Дантеса – блогерка, дизайнерка та мама двох чарівних дітей Даша Кацуріна висловилася про реальне життя з відомим артистом.

Нещодавно Надя Дорофєєва вперше зізналася, що після того, як стало відомо про її роман з Михайлом Кацуріним, який до цього був щасливо одружений з дизайнеркою Даше Кацуріною, вона пережила шквал “хейту” на свою адресу. Шанувальники лаяли Надю та Мишу та захищали Володимира та Дашу, які виступали в цій історії, як постраждалі сторони. Але, якого ж було здивування користувачів Мережі, коли стало відомо, що Дантес і Кацуріна почали зустрічатися.

Даша Кацуріна та Володимир Дантес
Даша Кацуріна та Володимир Дантес

Спочатку парочка приховувала свій роман, а влітку 2023 офіційно оголосили себе парою. Наразі Володимир Дантес та Даша Кацуріна живуть у затишному будинку з її дітьми від попереднього шлюбу – 8-річною дочкою Олександрою та 3-річним сином Іваном. На початку 2024 року в сім’ї з’явився ще один член – пес на прізвисько Василь. Сьогодні відео про те, як Дантес та Даша проводять час з дітьми та собакою, найпопулярніші у Мережі.

Шанувальники нетерпляче чекають на нові ролики і коментують кожен епізод. Все у цій парі виглядає гармонійно. Але нещодавно стало відомо, що ж насправді відбувається у родині Кацуріної та Дантеса.

Так, 16 травня дизайнерка розмістила в “сториз” Instagram фотографію, на якій зображений її коханий Dantes під час гри з їхнім вихованцем лабрадудлем на прізвисько Василь.

Даша Кацуріна розповіла правду про їхню з Дантесом сім'ю
Даша Кацуріна розповіла правду про їхню з Дантесом сім’ю

Даша, у якої чудове почуття гумору та самоіронії прокоментувала кадр:

“Іноді почуваюся зайвою в цій родині”.

Шанувальники оцінили її жарт. Нагадаємо, що Володимир Дантес дуже швидко порозумівся з дітьми Даші та Міші Кацуріних. Сьогодні вони найближчі друзі. В одному з інтерв’ю Володимир зізнався, що сам був дуже здивований, коли зрозумів, наскільки він прив’язався до дітей своєї коханої.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.