І мама, і дружина, і блогерка, і ще й гроші пішла заробляти: дружина Романа Сасанчина влаштувалася на роботу

Дружина переможця "Голосу країни" Романа Сасанчина повідомила, що влаштувалася на роботу, а також розповіла про нові проблеми, до яких вона була не готова.

Молодий український співак із невеликого села Садки Тернопільської області Роман Сасанчин, який став широко відомим, як наймолодший переможець вокального шоу “Голос”, досить рано одружився та став батьком. Його обраницею – старша на 4 роки блогерка на ім’я Іванна.

Дружина Романа Сасанчина влаштувалася на роботу
Дружина Романа Сасанчина влаштувалася на роботу

Пара познайомилася у 2020 році. Їхній роман розвивався дуже стрімко, наприкінці 2021 року у Сасанчина народилася дочка, яку назвали красивим ім’ям Елізабет, а вже через пару місяців Іванна повідомила, що йде від Романа через постійні конфлікти на побутовому ґрунті, відсутність розуміння та підтримки з боку молодого чоловіка. Але потім дівчина передумала і з радістю повідомила про їхнє возз’єднання. Невдовзі відбулося вінчання.

Роман та Іванна Сасанчин повінчалися
Роман та Іванна Сасанчин повінчалися

Однак на цьому проблеми у сім’ї не закінчилися. Регулярно у своїх соціальних мережах Іванна розповідає про свої образи та претензії до чоловіка. Вона знову збирається йти, але потім знову змінює своє рішення.

Дружина Романа Сасанчина натякала про проблеми в сім'ї
Дружина Романа Сасанчина натякала про проблеми в сім’ї

Зазначимо, у коментарях дівчині часто дорікають за зайву емоційність, але Івана не звертає на критику уваги і продовжує публікувати “сториз”, де поділяється подробицями життя. Так, напередодні дружина Сасанчина повідомила, що знайшла роботу. Куди саме, уточнювати не стала, але натякнула, що “біля їжі”, тому вона змушена заплітати волосся в тугу косу, щоб воно не потрапило в продукти.

Дружина Романа Сасанчина влаштувалася на роботу
Дружина Романа Сасанчина влаштувалася на роботу

Також дівчина розповіла, що останнім часом страждає від сильного випадання волосся і незабаром може залишитися лисою. Подальші плани Іванни – візит до трихолога.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.