Карпа вперше розповіла про зраду свого обранця: коханку далеко не шукав, і зупинився на кращій подрузі зірки

Популярна українська співачка Наталка Карпа вперше розповіла про драму в особистому житті, яка розгорнулася, поки ніхто не бачив. Що сталося у шлюбі зірки?

Знаменита українська співачка Наталка Карпа вельми рідко дає ексклюзивні інтерв’ю, і особливо рідко наважується на вражаючі зізнання.

Але судячи з усього, наступили в світлі часи для її фанатів, адже виконавиця розкрилася з неочікуваної сторони. Так, зірка вперше розповіла про те, через що пройшла через свого коханого та кращу подругу. Примітно, що історія вийшла доволі важкою для сприйняття, і непростою для жінок, які схильні проявляти солідарність. Втім, когось вона зможе навіть чомусь навчити.

Наталка Карпа розповіла про зраду свого коханого

Наталка Карпа
Наталка Карпа розповіла про зраду свого коханого

У своєму новому інтерв’ю, яке Наталка дала Славі Дьоміну вона вперше розповіла про розбите серце, яке не пожаліли ні її обранець, ні краща подруга. За словами артистки, це було її перше велике кохання. А подруга справді була близькою. І вона їй довіряла.

“Це така подруга дитинства, з якою я з самого дитинства дружила. Я завжди приїжджала на літні канікули, ми жили будинок у будинок. А я така, знаєш, душевна, її привела тоді на цю радіостанцію, де я працювала, познайомила тоді з тим хлопцем”, – зізналася співачка в інтерв’ю.

За словами Карпи, саме її подруга першою пішла на зраду, і повністю зруйнувала не тільки її довіру, але і стосунки.

При цьому, усі ознаки були як на долоні. Наталка була тоді сильно закохана у журналіста, і постійно розповідала про це подрузі, яка реагувала на це негативно. Окрім того, вони з молодою людиною не жили разом, а лише зустрічалися, що не дало Карпі побачити всю картину одразу.

З тих пір пройшло багато часу, однак, Наталка, судячи з усього, не відпустила образу та зраджена у довіру.

Зараз цього журналіста вже немає в живих, адже він загинув. Натомість подруга живе своїм життям, і жодним чином не пересікається з героїнею нашої статті.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.