Як виглядає жінка, котра встала між Аліною Гросу та її колишнім чоловіком: немолода, але дуже багата

Знаменита українська співачка Аліна Гросу у ніколи не приховувала правду на рахунок її шлюбу з бізнесменом Олександром Комковим. Між молодими людьми встала інша жінка.

Цікаво, що зазвичай в такий період зірки намагаються використати час собі на користь, прийти до тями, і лише потім починали відкрито говорити про розлучення. Однак, Аліна Гросу виявилася набагато сильнішою за своїх колег. Зірка одразу ж після розставання з благовірним розповіла публіці про те, що сталося.

Як виглядає жінка, котра встала між Аліною Гросу та її колишнім чоловіком

Фанати розсекретили особистість нового чоловіка Аліни Гросу
 Аліна Гросу розповіла про зраду колишнього чоловіка

Так, співачка дала ексклюзивне інтерв’ю, в ході якого зізналася, що після півроку шлюбу розлучається зі своїм чоловіком Олександром. Офіційною причиною є його рішення поставити на паузу стосунки. Нібито бізнесмен спочатку попросив перерви у зірки, а сам тим часом рушив до іншої.

Аліна зізнавалася, що та жінка була набагато старша за нею, і до того ж багатша. Але у підприємця нічого не вийшло, і він повернувся до дружини. Вірніше, намагався це зробити.

Вже у ході непростої розмови Аліна зрозуміла, що її чоловіка в іншій зацікавили нібито гроші. І хоча вона дуже засмутилася через розрив, коханого назад не прийняла.

Олександр з тих пір дав лише одне інтерв’ю, через 2 роки після розлучення. За його словами, він не зраджував, а розстатися вони вирішили разом. Втім, грушу запевняє, що ініціатором являвся він.

Зараз у бізнесмена все добре. Гросу розповіла, що він повторно одружився, і навіть встиг стати батьком. Вона ж після цього шлюбу вступила у вельми не надійні стосунки, у яких її зраджували, але пізніше все ж таки вийшла заміж у Сполучених Штатах Америки.

Досі особистість чоловіка Аліни Гросу залишається таємницею. Співачка зізнається, що він також публічна людина, а тому показувати вона його не хоче. Мовляв, публічні відносини — це дуже складно та непросто. Але публіка впевнена, що її чоловіком став ніхто інший, як актор Роман Полянський, яким і раніше приписували розставання.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.