Констянтин Грубич розповів, де зараз діти Пелиха і Лозинської та як закрутився їх роман: “Через аську”

Відомий телеведучий Констянтин Грубич повідомив про місцеперебування дітей Ігоря Пелиха та Олександри Лозинської. Де вони та чим займаються?

Відомий український телеведучий Констянтин Грубич розповів про долю своєї колеги Олександри Лозинської. Після того, як жінка поховала свого чоловіка, відомого продюсера Ігоря Пелиха, про неї мало що відомо. Проте, Констянтин виправив ситуацію та повідомив про нинішнє життя ведучої та її дітей.

Крім того, у розмові з журналістами проєкту “Наодинці“, чоловік поділився історією кохання Ігоря та Саші. Виявляється, пара познайомилася в інтернеті. Тоді, же не було Instagram та Facebook, проте популярність набирала ICQ, а по простому “аська”. Саме там, знайшло один одного майбутнє подружжя. Спочатку вони контактували тільки там, проте відчувши взаємний потяг, зустрілися у реальному житті.

“У них роман виник до знімань через аську”, – розповів ведучий.

Констянтин Грубич повідомив, де зараз діти Пелиха і Лозинської
Констянтин Грубич повідомив, де зараз діти Пелиха і Лозинської

Ще більше поєднала пару спільна робота на “1+1”. Тоді, канал шукав нових ведучих для шоу “Не всі вдома”, де працювали Лозинська та Грубич. Пелих став чудовим кандидатом, хоча й без “блату” не обійшлося. Батько режисерки продюсував це шоу, тож не дивно, що його вибір пав на чоловіка, що подобався його донці.

Також, чоловік повідомив про життя дітей подружжя. За словами телеведучого, старший син Іван служить на благо українського народу у лавах ЗСУ. Дві донечки  Соломія та Устина зараз за кордоном. Там вони навчаються та працюють. Олександра живе у Києві, де вийшла заміж вдруге та виховує молодшого сина.

“Трагедія, яка з ним сталася, як грім серед ясного неба. В цілому знаю, що з Сашею. Іван воює, дівчата вчаться й працюють за кордоном”, – розповів чоловік.

Констянтин Грубич повідомив, де зараз діти Пелиха і Лозинської
Констянтин Грубич повідомив, де зараз діти Пелиха і Лозинської

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.