Оля Полякова розірвала багаторічні стосунки і назвала причину: все раптово і кардинально змінилося

Популярна українська співачка Оля Полякова вперше розповіла про те, що була вимушена поставити крапку в багаторічних стосунках і пояснила причину такого рішення.

Оля Полякова не з чуток знає, як важко побудувати кар’єру з нуля. Перед тим, як стати на шлях до успіху, зірка також пережила серйозні провали. Зокрема, журналістам стало відомо про її заборгованість колишній продюсер ці, що зобов’язалася її просувати, але так і не змогла зробити з Олі зірку.

Реальних досягнень Полякова змогла добитися лише після того, як вийшла заміж за багатого бізнесмена Вадима Буряковського.

Оля Полякова змінила свою команду та гастрольну діяльність

Оля Полякова з дочкою Машею влаштувала модні зйомки у Монако: реакція Мережі
Оля Полякова змінила свою команду та гастрольну діяльність

Далі їй не заважали підтримувати себе та свою популярність ні вагітність, ні кризи, ні серйозні зміни в країні. Після 24 лютого зірка потрапила у низку скандалів, які також серйозно вплинули на її репертуар. Зокрема, Оля Полякова почала співати українською і переклала багато своїх життів.

Але трансформації не закінчується, і нещодавно Оля зізналася, що була вимушена розірвати багаторічні стосунки, які раніше допомагали їй триматися на плаву в шоу-бізнесі. Так, стало відомо, що Оля Полякова змінила свою команду, а також починає гастролювати у невеличких населених пунктах.

“Я раніше їздила тільки по великих містах, де є великі зали, але зараз дуже багато театрів зруйновано, тому я зараз їду навіть у маленькі містечка – у такі, в які ніколи не приїжджала”

Окрім того, серйозних змін зазнав навіть репертуар зірки, і тепер Оля Полякова продемонструє їх світу.

“Я змінюю своє аранжування, я змінюю команду, яка працює над моїми піснями”

Варто відмітити, що не так давно Оля Полякова презентувала вельми серйозну пісню, чим здивувала свою публіку. Зокрема, вона ти почали просити, аби співачка не чинила так, як зробила Настя Каменських, яка поїхала до Іспанії та продовжила створювати легкі хіти з відсутністю глибокого змісту.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.