Що відомо про таємну дочку Софії Ротару? Народилася від відомого композитора, і не виходила з тіні брата

Популярна українська співачка Софія Михайлівна Ротару працює на естраді більше п'ятидесяти років. За цей час вона чула про себе вельми багато пліток. І деякі з них встигла прокоментувати.

Так, найпопулярнішою чуткою шоу-бізнесу в Радянському Союзі, яка стосувалася Софії Михайлівни та її особистого життя — це наявність в неї таємної дочки. Подейкували, що зірка колись перебувала у цивільному шлюбі з Володимиром Івасюком, і саме від нього нажила малюка.

Ні для кого не секрет, що пізніше артистка вийшла заміж за Руслана Євдокименка і подарувала йому сина Руслана.

Софія Ротару прокоментувала чутки про таємну дочку

 Софія Ротару прокоментувала чутки про таємну дочку

Але публіка вірила, що все ж таки в сім’ї насправді двоє дітей. І якщо плітки про роман з Володимиром Івасюком Софія Михайлівна ніяк не коментувала, то на інформацію про наявність в неї дочки все ж таки відреагувала.

Так, за часів, коли Руслан був маленький сталася вельми неприємна річ: хлопчика викрали. Про це стало відомо одразу ж, хоча дитину і знайшли за декілька днів. Преса одразу ж поділилася думкою, що насправді викрали не хлопчика. а дівчинку. Софія Михайлівна відреагувала і зізналася, що це був саме Руслан.

Цікаво, що усю ауру таємниці, що оточували її та Володимира Івасюка, Софія Михайлівна ніби навмисне не зачіпала і не тривожила, даючи жити цій версії. Але навіть на похорон свого як мінімум давнього друга артистка не прийшла.

За словами Софії Михайлівни, вона дуже хотіла це зробити, але фізично не встигала, і врешті-решт, її не дочекалися на церемонії прощання.

Нагадуємо, що після 24 лютого Софія Михайлівна продовжувала перебувати в Україні, і за офіційною версією, взагалі не покидала її території. Втім, виникали чутки, що насправді співачка рушила до Італії, де навіть встигла придбати собі маєток та переписати його на Руслана.

Обидва, тим не менш, регулярно з’являлися на могилі Анатолія Євдокименко, а Лайма Вайкуле надавала інформацію про те, що Софія Михайлівна нібито евакуювалася до Львова.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.