Після розлучення Санта Дімопулос розповіла про бажання повернути чоловіка: кохання легко ніколи не проходить

Популярна українська співачка та спортсменка Санта Дімопулос вперше відповіла на питання своїх підписників на рахунок того, чи хоче вона повернути колишнього чоловіка.

Впродовж 11 років Санта Дімопулос демонструвала, наскільки щаслива та задоволена у шлюбі. Після розлучення з Андрієм Джеджулою, яке було вельми скандальним, красуня нарешті змогла досягнути повної гармонії у шлюбі з бізнесменом Кучеренком. Здавалося, що поруч з ним, і без того неймовірно вродлива Санта, розквітає на очах.

Підприємець жодним чином не обмежував свою кохану. Вона і співала, і танцювала, і займалася спортом, і блогерством. І звичайно, все це приносило їй доходи і робило її незалежною.

Останні 2 роки родина постійно жила за кордоном. Дімопулос виховує сина від першого шлюбу та дочку від другого. І підписники навіть не здогадувалися про те, що насправді пара вже готується до розлучення.

Після розлучення Санта Дімопулос розповіла про бажання повернути чоловіка

Санта Дімопулос повідомила, що розлучилася з другим чоловіком
Після розлучення Санта Дімопулос розповіла про бажання повернути чоловіка

Рішення розійтися зірка повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Також вона зізналася, що прекрасно відноситься до колишнього чоловіка, досі з ним спілкується, тобто між ними не розірваний зв’язок, і при цьому не назвала реальну причину розставання, заявивши, що ці стосунки просто так би мовити зжили себе.

Санта продовжує активно відповідати на запитання своїх підписників, і нещодавно якраз отримала запити на рахунок того, чи хоче вона повернути Кучеренка. Санта відповіла доволі жорстко, заявивши, що чоловік — не річ, щоб його повертати. А також заявила, що настала прослучатися, якби трималася за ці стосунки.

Після розлучення Санта Дімопулос розповіла про бажання повернути чоловіка

“Досить дивне питання. Логічно припустити, що якби хотіла, то ми б і не розходилися. Ну і не річ чоловік, щоб його повертати”, — відповіла артистка.

Нагадуємо, що останні декілька місяців Санта Дімопулос провела в Україні, і саме тоді аудиторія тільки-но почала здогадуватися, що можливо у пари не все в порядку. Але як з’ясувалося пізніше, це було не ознакою, а наслідком розставання.

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.