49-річний Валерій Харчишин відповів, чи спілкується зі своїми дітьми після розлучення: “Я відчуваю провину”

Відомий український музикант Валерій Харчишин спільно з екс-дружиною виховує трьох дітей. Проте, чи вистачає їм батька та як часто він проводить з ними час?

Фронтмен гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин 13 років проявляв себе як взірцевий сім’янин. Проте, кришталеве щастя подружжя розбилося та пара вирішила розійтися. Про причини свого рішення вони не повідомляли, але музикант натякнув, що всьому виною кохання на відстані.

Дружина Валерія Харчишина
Дружина Валерія Харчишина

Попри те, що пара розпалася, у Валерія та Юлії залишилося троє спільних синів. Екс-подружжя продовжує виховувати їх разом. За словами зірки, він постійно залучений до їх життя та приймає активну участь у становленні їх, як особистостей. Він забирає їх зі школи, проводить з ними вільник час. Також, Валерій забирає синів до себе та займається ними цілодобово, коли колишня покидає місто через відрядження.

Валерій Харчишин зізнався, чи спілкується зі своїми дітьми
Валерій Харчишин зізнався, чи спілкується зі своїми дітьми

Проте, через регулярні виступи, чоловік не завжди може викроїти вільну хвилину для хлопчиків, через що почувається винним. Артист хотів би значно більше часу та уваги приділяти синам, щоб виховати їх гідними членами суспільства. Він впевнений, що попри все, залишається чудовим батьком.

“Звісно, є напружені дні, тижні, коли не вистачає часу, щоби приділяти його дітям повною мірою – у такі моменти я відчуваю провину”, – повідомив чоловік.

Валерій Харчишин зізнався, чи спілкується зі своїми дітьми
Валерій Харчишин зізнався, чи спілкується зі своїми дітьми

Крім того, Харчишин розповів про старшого сина. 25-річний Дмитро з перших днів повномасштабного вторгнення боронить Україну. За словами музиканта, він неабияк змінився – значно подорослішав, як зовнішньо, так і внутрішньо. Й хоча, їм не вдається часто бачитися, батько та син намагаються зустрічатися, коли останній приїздить до Житомира.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.