Захмарна сума: Позитив розсекретив розмір найбільшого гонорару гурту “Время и Стекло” – Потап постарався

Відомий артист Олексій Завгородній озвучив не тільки суму, а й назвав щедрих замовників новорічного корпоративу. Хто ж цей загадковий багатій?

Популярний український виконавець Олексій Завгородній, більш відомий під псевдонімом Позитив довгий час виступав у дуеті з Надею Дорофєєвою. “Время и Стекло” стрімко набрали популярність та тримали її довгих 10 років. Проте, артисти зрозуміли, що хочуть займатися сольними проєктами та вирішили розійтися.

Позитив розповів про найбільший гонорар гурту Время и Стекло
Позитив розповів про найбільший гонорар гурту Время и Стекло

За час їх спільної діяльності, Надя та Олексій були бажаними артистами. Їх чекали у містах на концерти та з задоволенням запрошували на корпоративи великі фірми. Під час розмови у шоу NABARІ, Позитив зізнався, який найбільший гонорар отримував гурт.

За словами співака, найдорожчий вечір був під новий рік. Тоді, за корпоратив дуету “Время и Стекло” заплатили 60 тисяч доларів. Здогадалися, хто міг відвалити таку суму? Олігарх Ігор Коломойський.

“Один раз у новорічну ніч, наскільки я пам’ятаю, було 60 тисяч доларів. Це був максимальний гонорар, наскільки я знаю. Виступали у Коломойського”, – пояснив Олексій.

Позитив розповів про найбільший гонорар гурту Время и Стекло
Позитив розповів про найбільший гонорар гурту Время и Стекло

Крім того, артист пригадує, що йому навіть вдалося пограти з бізнесменом у настільний футбол. Щоправда, Коломойський хотів проставити на свій виграй 2 тисячі доларів, а співак не зміг підтвердити ставку, адже з собою мав тільки 600.

“І ще я з ним грав у настільний футбол. З гримерки вийшов і він каже “двушку ставлю”. А в мене було тільки 600″, – з посмішкою згадав артист.

Нагадаємо, гурт “Время и Стекло” розпався на піці своєї популярності у 2020 році. Ініціаторкою такого рішення стала популярна виконавиця Надя Дорофєєва, вона відчула, що має перегорнути цю сторінку життя та поринути у сольне плавання.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.