50-річний Василь Вірастюк зізнався, як познайомився з молодшою на 11 років коханкою: “Закоханий і щасливий”

Відомий спортсмен Василь Вірастюк не тільки розповів історію свого нового кохання, а й повідомив, чи планує узаконювати стосунки з матір'ю його молодшої дитини.

Відомий український спортсмен та народний депутат Василь Вірастюк, ще не розлучився з дружиною, проте вже зробив позашлюбну дитину. Чоловік поділився історією свого кохання з молодшою на 11 років жінкою та розповів, чи планує одружуватися вдруге. Це та багато іншого він розповів інтерв’ю Славі Дьоміну.

За ловами нардепа, знайомство з Іриною при відбулося ще у 2019 році. Тоді Вірастюк з офіційною дружиною відвідали ресторан, де проводили спільний час. До їх столика підійшла група дівчат, щоб отримати фото зі знаменитістю. Але, на цього їх спілкування завершилося.

“Наше перше знайомство було дуже випадковим. Ми з дружиною Інною були в ресторані в Івано-Франківську, і підійшла група дівчат сфотографуватися”, – розповів силач.

Василь Вірастюк розповів, як познайомився з коханкою
Василь Вірастюк розповів, як познайомився з коханкою

Як то кажуть, якщо це доля, то вона зведе ще раз. У 2021 році пара віднайшла одне одного на просторах інтернету. Тоді й розпочалося їх спілкування. Проте, за словами Вірастюка, все було пристойно без інтиму та зустрічей. А ось захоплення прийшло вже після початку повномасштабного вторгнення, коли його дружина Інна, попри заборону нардепа, виїхала з дітьми за кордон. Прийманні на цьому наголошує нардеп.

“Захоплення вже прийшло потім, під час повномасштабної війни. Я зараз закоханий і щасливий”, – повідомляє Василь.

Василь Вірастюк розповів, як познайомився з коханкою
Василь Вірастюк розповів, як познайомився з коханкою

Поки чоловік не думає про друге весілля. Наразі, його сили кинуті на процес розлучення з колишньою. Й хоча нава обраниця не проти одягнути обручку на свій пальчик, нардеп не впевнений, що після розлучення наважиться на такий крок.

“Ми дочекаємося того моменту, офіційного статусу, розійдемося по судах, а далі будемо бачити, як будемо діяти”, – підсумував нардеп.

Василь Вірастюк розповів, як познайомився з коханкою
Василь Вірастюк розповів, як познайомився з коханкою

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.