“Хочу бути утриманкою”: Христина Горняк пояснила, чому претендує на заміський будинок Володимира Остапчука

Хоча Христина Горняк та Володимир Остапчук були у шлюбі всього 2 роки, за цей невеликий час вони встигли побудувати спільний будинок, який тепер не можуть поділити.

Колишня дружина відомого українського шоумена Володимира Остапчука розповіла, як йдуть справи по розподілу їй шлюбного майна. Христина не приховує, що навколо їх заміського будинку розгорівся справжній скандал, адже телеведучий не хоче йти на контакт вирішувати це питання. Щобільше, зараз він мешкає там з новою обраницею Катериною Полтавською.

Горняк поділилася інформацією про заміський маєток подружжя для Люкс-FM. За її словами, Володимир не йде з нею на контакт, тож їм не вдасться домовитися про його розподіл. Судячи з того, що чоловік почав робити ремонт у будинку, він не збирається залишати його дружині.

“Так, цей будинок ми будували разом у шлюбі. І, на жаль, поки що у нас спір є навколо нього”, – розповідає жінка.

Христина Горняк розповіла, чому претендує на будинок Остапчука
Колишня дружина Остапчука Горняк розповіла, як шоумен ділить з нею майно

Христина запевняє, що має таке ж право на дім, як і екскоханий. Вони будували його у шлюбі й нотаріусиня вкладала такі ж гроші, як і Остапчук. Хоча, юридично, це не має значення, адже все майно набуте у шлюбі, автоматично стає спільною власністю подружжя.

“У нас був розділений бюджет, хто за що платить. Хто там в родині за що платить. Хоч я кажу, що я хочу бути утриманкою, але я завжди працювала і буду працювати”, – запевняє Горняк.

Христина Горняк розповіла, чому претендує на будинок Остапчука
Остапчук розійшовся з Христиною Горн

Нотаріусиня знає, що у будинку повним ходом йде ремонт. Вона не слідкує за подружжя Полтавської та Остапчука, проте небайдужі підписники постійно скидують їй їх сторіс в особисті. Тому, жінка в курсі всіх подій. Вона вражена вчинком колишнього, але відступатися від свого не намірена. Чому вона має дивитися, як хтось будує своє гніздечко за її кошти?

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.