Кароль вирішила не приховувати правду і розповіла про свекруху: “До неї в будинок прийшла відома співачка”

Про свекруху Тіни Кароль майже нічого не відомо, лише одного разу вона заговорила про маму Євгена Огіра. Що розповіла співачка про свою свекруху?

У недавньому інтерв’ю Тіна Кароль міркувала, якою вона буде свекрухою для дружини свого єдиного сина Веніямина, в якому не чає душі. У розмові із журналістами співачка попередила, що з нею буде “не просто”. А як у самої артистки склалися стосунки з мамою Євгена Огіра?

В одному зі своїх давніх інтерв’ю “КП в Україні” у 2010 році, коли чоловік артистки – продюсер Євген Огір був ще живий, Король згадувала, як відбулася їхня перша зустріч. За словами Тіни, коли вона вперше потрапила до будинку батьків майбутнього чоловіка, свекруха не знала, як з нею поводитися, адже вона вже на той момент була відомою співачкою.

Тина Кароль с мужем Евгением Огиром и сыном
Тина Кароль с мужем Евгением Огиром и сыном

“Вона не розуміла, навіщо Жені взагалі “все це потрібно”. Вона дуже турбувалася, але потім звикла”, – згадувала Кароль.

Вже потім вона розповідала, що її свекруха – Раїса Петрівна завжди допомагала їй у господарстві, готувала смачні вечері, коли співачка поверталася з гастролей.

Як склалися їхні стосунки зі свекрухою після смерті Євгена Огіра, не відомо. Тіна більше не згадувала про його маму в жодному зі своїх інтерв’ю, втім, як і про своїх близьких родичів.

Єдина людина, про яку вона готова говорити – це її син Веніамін. Відомо, що хлопець навчається у Великій Британії і дуже часто відвідує маму в Україні. Взимку 2024 року Тіна із сином разом відпочивали у Буковелі. Фото співачка із задоволенням розмістила у своїх соціальних мережах.

Тіна Кароль відпочиває у Буковелі з сином
Тіна Кароль відпочиває у Буковелі з сином

 

Але найбільше вразили інші кадри, коли Тіна разом із 14-річним сином у День народження Євгена Огіра співачка оприлюднила кадри, де точнісінько повторила знімки, зроблені з покійним чоловіком рівно 10 років тому. У коментарях всі дивувалися, наскільки Веніамін стає схожим на свого батька.

Тіна Кароль показала неймовірну схожість 14-річного Веніаміна з його батьком
Тіна Кароль показала неймовірну схожість 14-річного Веніаміна з його батьком

А що ви скажете з цього приводу?

Схожі статті

Дружина Григорія Решетніка розповіла, чому вона з ведучим: справа не в коханні, не в дітях, і не цінностях

Дружина знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина вразила зізнанням про те, чому вона досі разом з ведучим. Виявилося, що справа не в коханні, не в цінностях і не в дітях.